Generuj PDF - Szkoła Policji w Słupsku

SZKOŁA POLICJI W SŁUPSKU
Wygenerowano: Czwartek, 2 marca 2017, 21:19
XXI SPARTAKIADA - NAJLEPSI W UNIHOKEJU
Drużyna Szkoły Policji w Słupsku okazała się bezkonkurencyjna w meczach unihokeja
rozgrywanych w ramach Spartakiady Służb Mundurowych Garnizonu Słupskiego. Mecze odbywały się w hali
sportowej 7 Brygady Obrony Wybrzeża przy ulicy Westerplatte.
O tytuł najlepszych sportowców rywalizują ze sobą przedstawiciele służb mundurowych garnizonu słupskiego. Od września
do maja mundurowi startują w różnych konkurencjach, między innymi w pływaniu, tenisie stołowym, piłce nożnej i siatkówce.
Zawody rozgrywane są w Słupsku ponad 20 lat, uczestniczą w nich ekipy Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej z Ustki,
Państwowej Straży Pożarnej ze Słupska, Komendy Miejskiej Policji w Słupsku, 7 Brygady Obrony Wybrzeża, Służby Więziennej
oraz Szkoły Policji. To właśnie w Szkole Policji 21 lat temu wykładowcy zaproponowali taką właśnie formę integracji służb
mundurowych.
Wyniki unihokejowych rozgrywek w ramach XXI Spartakiady Służb Mundurowych.
Straż Pożarna
Film dostosowany do wyświetlania w rozdzielczości HD Ready.
W zakończanych zmaganiach unihokeja drużyny miały do rozegrania mecze składające się z dwóch części po 8 minut każda.
Emocji i zaciętości nie brakowało nikomu. Po raz pierwszy w historii rozgrywek tej konkurencji reprezentacja Szkoły Policji
pokonała po zaciętym meczu drużynę Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej. To właśnie marynarze byli faworytami, gdyż
kilka lat z rzędu wygrywali w tej konkurencji.
Początek pojedynku z naszą reprezentacją zdawał się potwierdzać tę regułę - po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:2. Po
przerwie jednak udało się wyrównać a następnie zdobyć prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca, wygrywając całe
spotkanie 3:2. Duże brawa należą się Dariuszowi Guzowskiemu, który dla reprezentacji Szkoły Policji strzelił 10 z 17 łącznie
zdobytych bramek.
Gospodarzem trwającej aktualnie XXI. edycji rozgrywek jest Komenda Miejska Policji w Słupsku. Kolejna dyscyplina - halowa
piłka nożna zostanie rozegrana już w środę. Zakończenie wszystkich zmagań i ogłoszenie zwycięzców Spartakiady
zaplanowano pod koniec kwietnia, nieco wcześniej niż zwykle, ze względu na rozpoczynające się mistrzostwa EURO 2012.