KOMISARIAT RZECZNY POLICJI
Wygenerowano: Piątek, 3 marca 2017, 11:32
POLICJANCI W VOLVO TRIATHLON SERIES
12 lipca na wodach Jeziora Zegrzyńskiego odbył się Volvo Triathlon Series. Nad jego przebiegiem
czuwali policjanci rzeczni oraz ratownicy Legionowskiego WOPR. Wśród zawodników na dystansie
1/8 i 1/4 Iron Man wystartowali również funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego. Jesteśmy pełni
uznania dla ich hartu ducha i ciała.
W niedzielę 12 lipca 2015 roku odbył sie kolejny Volvo Triathlon Series na wodach Jeziora Zegrzyńskiego. Na dystansie 1/4 i
1/8 Iron Man wystartowali również policjancji Komisariatu Rzecznego. m.in. post Agata Bryndza, której był to już 5 start w
triathlonie a czwarty w tym roku! Agata zajęła 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Policjantka może pochwalić się też II
miejscem na triathlonowym dystansie olimpijskim w środ koniet, który zdobyła 28 czerwca na zawodach w Pniewach.
Dla drugiego naszego funkcjonariusza mł.insp Jarosława Kwiatka był to debiutancki start w triathlonie. Wystartował na
dystansie 1/4 Iron Man i uzyskał 164 miejsce w klasyfikacji Open. Dotychczas zdobywał medale na imprezach biegowych, a
w tym roku dołaczył do swej kolecji piekny medal Triathlonowy.
Na drugim dystasie wystartowała policyjna sztafeta, w której składzie znaleźli się st.sierż. Juliusz Malinowski (pływanie) oraz
st. sierż Jarosław Brodowski (bieg). Wraz z fukcjonariuszem z KP Warszawa Zachód (rower) zajęli 13 miejsce.
Wszystkim zawodnikom gratulujemu pokonania tego morderczego wysiłku i czekamy na kolejne wspaniałe wyniki sportowe
zdobywane przez naszych funkcjonariuszy.