SZKOŁA POLICJI W SŁUPSKU
Wygenerowano: Piątek, 3 marca 2017, 13:08
REPREZENTANCI SZKOŁY POLICJI W BYTOWSKIM BIEGU
Reprezentacja Szkoły Policji w Słupsku osiągnęła dobre wyniki podczas I Biegu o
Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie. Impreza zorganizowana przez bytowską Policję była
akcentem obchodów jubileuszu 95-lecia istnienia polskiej formacji policyjnej.
W barwach słupskiej Szkoły Policji wystartował Dariusz Guzowski i Krzysztof Piasecki. Trasa licząca 6 kilometrów biegła z
Płotowa na Górę Siemrzycką. Mimo dość dużych podbiegów pierwszy zawodnik na linii mety pojawił się już po nieco ponad
19 minutach. Zawody miały charakter otwarty, a oprócz klasyfikacji generalnej organizatorzy przygotowali również
klasyfikację policjantów. W tej klasyfikacji zwyciężył nasz reprezentant Dariusz Guzowski (21 min. 19 sek.), który jako drugi
przybiegł na metę. Kolejny z naszych reprezentantów - Krzysztof Piasecki (25 min. 59 sek.) przybiegł na metę jako 24,
natomiast w klasyfikacji policjantów był 6.
Każdy z uczestników biegu otrzymał między innymi pamiątkowy medal. W związku z 95. rocznicą powstania Policji
organizatorzy przygotowali specjalną nagrodę dla osoby, która zajęła 95. miejsce. Biegaczka, która zajęła tę lokatę,
otrzymała podwójny bilet na koncert jednej z gwiazd muzyki pop.