Siedliska – Pleśna – Tranów – Kapro
Transkrypt
Siedliska – Pleśna – Tranów – Kapro
ROZKŁAD JAZDY NA LINII KOMUNIKACYJNEJ ZWYKŁEJ TARNÓW - PLEŚNA - DĄBRÓWKA TUCHOWSKA Kierunek: Siedliska - Tarnów L. p. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 Przystanki i dworce Siedliska – SKR Siedliska – Ośrodek Zdrowia Siedliska – Skrzyżowanie Siedliska – Kwatera Lichwin – Granica Lichwin – Centrum Lichwin – Brzezie Rychwałd – Puste Rychwałd Rychwałd - Sklep Rychwałd – Zagórze Rychwałd – Granica Pleśna Pleśna – Rotunda Pleśna – Dworzec PKP Pleśna – Równie Pleśna – Woźniczna Rzuchowa – Granica Rzuchowa – SKR Rzuchowa – Centrum Rzuchowa – Kłokowa Koszyce Małe ul.Główna – Skalna Koszyce Małe ul.Główna – Szkolna Koszyce Małe ul.Główna – Remiza Koszyce Wielkie ul.Tarnowska- Świerkowa Koszyce Wielkie ul.Tarnowska-Szklarniowa Koszyce Wielkie ul Tarnowska Kościół Tarnów , Koszycka - Chrobrego Tarnów , Czerwona - Krakowska Tarnów , Mościce -Plac Tarnów , Chemiczna EC Tarnów , Kapro Legenda: D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, + - kursuje w dni wolne od pracy ( niedziele i święta). Nr kursów oraz oznaczenie 1 (+) 2 (D) Godziny odjazdów 05:10 05:40 05:12 05:42 05:15 05:45 05:17 05:47 05:19 05:49 05:21 05:51 05:23 05:53 05:25 05:55 05:27 05:57 05:28 05:58 05:29 05:59 05:30 06:00 05:32 06:02 05:34 06:04 05:35 06:05 05:36 06:06 05:37 06:07 05:38 06:08 05:39 06:09 05:40 06:10 05:41 06:11 05:42 06:12 05:43 06:13 05:44 06:14 05:45 06:15 05:46 06:16 05:47 06:17 05:48 06:18 05:49 06:19 06:30 06:22 06:33 06:25 06:35 06:27 ROZKŁAD JAZDY NA LINII KOMUNIKACYJNEJ ZWYKŁEJ TARNÓW - PLEŚNA - DĄBRÓWKA TUCHOWSKA Kierunek: Tarnów - Siedliska L. p. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 Przystanki i dworce Tarnów Kapro Tarnów Chemiczna– EC Tarnów Mościce Plac) Tarnów ,Czerwonych Klonów - Park Tarnów Koszycka 01 - Krakowska Koszyce Wielkie ul. Tarnowska Kościół Koszyce Wielkie ul. Tarnowska – Kędronia Koszyce Wielkie ul. Tarnowska – Szkolna Koszyce Małe ul. Główna – Remiza Koszyce Małe ul. Główna – Szkoła Koszyce Małe ul. Główna- Wolska Rzuchowa – Kłokowa Rzuchowa – Centrum Rzuchowa – SKR Rzuchowa – Granica Pleśna – Woźniczna Pleśna – Równie Pleśna – Cmentarz Pleśna – Urząd Gminy Rychwałd – Granica Rychwałd – Zagórze Rychwałd – Sklep Rychwałd Rychwałd – Puste Lichwin – Brzezie Lichwin – Centrum Lichwin – Granica Siedliska – Kwatera Siedliska – Skrzyżowanie Siedliska – Ośrodek Zdrowia Siedliska – SKR Siedliska – I Dąbrówka Tuchowska – CPN Legenda: D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, Nr kursów oraz oznaczenie 3 (D) Godziny odjazdów 15:05 15:10 15:15 15:16 15:19 15:20 15:21 15:23 15:24 15:25 15:26 15:27 15:29 15:31 15:32 15:33 15:34 15:35 15:36 15:38 15:40 15:42 15:44 15:46 15:48 15:50 15:52 15:54 15:56 15:58 16:00 16:02 16:04