25-033 KIELCE, ul. Ściegiennego 8, TEL. (041) 361-47-29
Konto Bankowe: Bank Polski S.A. II O PKO Kielce 87 1020 2629 0000 9802 0091 9696
Wydziału Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej
w Kielcach
FINAŁY WOJEWÓDZKIE
w kategorii: Trampkarz Starszy, Trampkarz Młodszy, Młodzik Starszy
Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej w Kielcach zawiadamia, że finałowe zawody o mistrzostwo
województwa świętokrzyskiego w powyższych kategoriach odbędą się w dniu 18.06.2011 r. (sobota)
od godz. 10.00 w Suchedniowie na boisku „Orlicza” przy ulicy Sportowej 5 wg niżej
zamieszczonego harmonogramu:
Trampkarz Starszy (1996 i młodsi):
1. HETMAN Włoszczowa
2. TS 1946 NIDA Pińczów
3. KSZO-JUNIOR Ostrowiec Św.
Do udziału w zawodach finałowych uprawnieni są zawodnicy urodzeni w 1996r. i młodsi
zgłoszeni na liście potwierdzonej przez ŚZPN w Kielcach na sezon 2010/2011.
Czas trwania zawodów finałowych 2 x 30 min z 10 minutową przerwą na zmianę stron boiska.
Mecze rozgrywane są piłkami nr 5 (przy wyniku remisowym rzuty karne zgodnie z przepisami
PZPN). System rozgrywek „każdy z każdym” w podanej w niżej zamieszczonej kolejności.
O kolejności drużyn w rozgrywkach finałowych decydują:
a) liczba zdobytych punktów
b) w przypadku uzyskania równej ilości punktów przez dwie lub trzy drużyny o zajętym miejscu
kolejno decyduje:
- liczba zdobytych punktów i bramek między tymi drużynami (bezpośredni pojedynek)
Dla wszystkich kategorii:
Każdy zawodnik zobowiązany jest posiadać dokument ze zdjęciem stwierdzający tożsamość (np.:
legitymacja szkolna, paszport lub inny dokument ze zdjęciem).
W sprawach, które nie zostały ujęte w powyższych Regulaminach Rozgrywek, decyzje podejmuje
Wydział Gier ŚZPN w Kielcach zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Uwaga:
Koszty organizacyjne (przejazdy, ewent. wyżywienie) ponoszą uczestnicy finałów. Gospodarze
zapewniają przygotowane boiska, piłki do gry i obsługę medyczną. Puchary dla uczestników turniejów
finałowych, opłaty ryczałtów sędziowskich ponosi ŚZPN w Kielcach według stawek obowiązujących w