Inne aukcje Nasze komentarze REGULAMIN AUKCJI
Inne aukcje Nasze komentarze REGULAMIN AUKCJI Regulamin aukcji ważny do 24122014 Darewit.pl to pełna nazwa naszej firmy, która zajmuje się sprzedażą wysyłkową. Posiadamy własną stronę firmową. Prowadzimy działalność gospodarczą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej REGON 141460100, NIP 524-156-11-51 z siedzibą w Warszawie (Rembertów), ul. Licealna 81. Darewit.pl prowadzi internetową sprzedaż artykułów hodowlanych dla hodowców amatorów i profesjonalistów. Podstawowy zakres naszej działalności: sprzedaż: inkubatory jaj, klujniki , prześwietlarki jaj (owoskopy) i inne urządzenia niezbędne do wylęgania jaj w gospodarstwach domowych. Jesteśmy WYŁĄCZNYM przedstawicielem firmy Ost-Inwest na Polskę i jednocześnie jedynym autoryzowanym serwisem w Polsce prowadzącym naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne! Wpłaty należy dokonać na nasze konto bankowe BRE BANK mbank: 02 1140 2004 0000 3602 5338 2269 (TYLKO TAKIE). Darewit.pl ul. Licealna 81, 04-424 Warszawa W tytule przelewu należy podać: nick z Allegro (nazwa użytkownika) UWAGA ! Przelew dokonany poprzez "PayU" znacznie wydłuża termin realizacji zamówienia ze względu na przepisy podatkowe. Na przelew czekamy 7 dni. W przypadku, gdy pieniądze nie wpłyną na nasze konto bankowe i jednocześnie nie uda nam się skontaktować z Kupującym wówczas występujemy do Allegro o zwrot prowizji oraz wystawiamy stosowny komentarz. Koszty przesyłek podany jest zawsze w opisach do poszczególnych aukcji. Prosimy o doliczanie tych kwot. Przy zakupie kilku przedmiotów na naszych aukcjach prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów przesyłki. Ze względu na bezpieczeństwo transakcji (dla Klienta i dla nas) przesyłki kurierskie są ubezpieczone i wysyłane są na szczególnych warunkach w opcji ostrożnie . Towar wysyłamy na adres podany na Allegro. W przypadku innego adresu wysyłki prosimy nas o tym poinformować w trybie pilnym. Odbiór osobisty - istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy pod warunkiem 1) wcześniejszego dokonania płatności za wylicytowany przedmiot na nasze konto (przedpłata) 2) umówienia się co do terminu odbioru. Za pobraniem - wysyłamy TYLKO firmą kurierską. Nie wysyłamy towarów „za pobraniem” Pocztą Polską. Firma kurierska - Przesyłki Kurierskie wysyłamy codziennie od poniedziałku do piątku. PRZY ODBIORZE przesyłki bardzo proszę o sprawdzenie zawartości w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub uszkodzenia zawartości należy spisać Protokół Szkody (formularz dostępny u kuriera), który będzie niezbędny do rozpatrzenia reklamacji oraz ponownego wysłania przedmiotów. Poczta Polska - wysyłamy 2 razy w tygodniu. Wysyłamy tylko po 100% wpłacie na nasz rachunek bankowy. W przypadku zagubienia, zniszczenia przesyłki składamy reklamację do Poczty Polskiej. Proces reklamacyjny możemy zacząć dopiero po upływie 14 dni od daty nadania (takie procedury ma Poczta Polska). Po otrzymaniu pisma z wyjaśnieniami od Poczty Polskiej , z reguły trwa do 14 dni, zwracamy wpłatę lub wysyłamy towar ponownie. Kupujący upoważnia nas do wysłania przesyłki w jego imieniu za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W przypadku zwrotu przesyłki z powodu jej nieodebrania przez adresata, przesyłkę wysyłamy powtórnie dopiero po uregulowaniu kosztu zwrotu przesyłki oraz powtórnego jej wysłania. Wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia są nowe, prosto od producenta. Każdy sprzedawany przez nas towar jest dokładnie sprawdzony, a następnie opisany na stronie przedmiotu. Przedmioty wysyłamy z polską instrukcją obsługi, udzielamy gwarancji zgodnie z aktualnymi przepisami. Kupujący (osoba fizyczna) ma prawo zwrotu towaru. W przypadku jeżeli towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go zwrócić w ciągu 10 dni od dnia odbioru, pod warunkiem spełnienia poniższych wymagań: 1. warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie urządzenia nieużywanego, czystego i nieuszkodzonego - wraz z załączonym dowodem zakupu towaru oraz wypełnionym formularzem zwrotu, który zostanie przesłany mailem po uzyskaniu informacji od kupującego o chęci zwrotu towaru; 2. zwrot zakupionego towaru powinien nastąpić w ciągu 10 dni od daty jego otrzymania/odbioru. 3. formularz zwrotu towaru przesyłamy na skrzynkę mailową po otrzymaniu sygnału od Kupującego o chęci zwrotu urządzenia. 4. Nie odbieramy przesyłek wysłanych opcją "za pobraniem". 5. Zwrot kosztów następuje na konto Kupującego wskazane w dołączonym do przesyłki formularzu zwrotu. Aukcje wystawiamy w opcji KUP TERAZ dlatego prosimy o przemyślane zakupy. Udział w aukcji stanowi w myśl prawa polskiego zawarcie wiążącej umowy cywilno-prawnej pomiędzy Kupującym a Sprzedającym. Nie obawiaj się pytać jeżeli masz dodatkowe pytania. Nie licytuj jeżeli nie jesteś w 100% zdecydowany. Osobom z większą ilością komentarzy negatywnych - dziękujemy! Osoby bez pełnej aktywacji konta lub mające poniżej 5 punktów - prosimy o niezwłoczne potwierdzenie udziału w aukcji. Komentarze wystawiamy po otrzymaniu komentarza od Kupującego. Dokładamy wszelkich starań, aby Klient był zadowolony z obsługi i z zakupionego towaru! Jeżeli pojawi się jakiś problem prosimy o kontakt - postaramy się wspólnie go rozwiązać - zawsze z korzyścią dla Kupującego. Wszelkie prawa do zdjęć, opisów i szablonu zdjęcia zamieszone na aukcjach dotyczących inkubatorów, prześwietlarek, odchowalników są naszą własnością i firmy Ost-Inwest, której mamy pisemną zgodę na wykorzystywanie materiałów reklamowych oraz upoważnienie do ścigania w ich imieniu osób fizycznych i prawnych oraz firm, które naruszą prawa własności. Wszelkie prawa do zdjęć, opisów i szablonu zdjęcia zamieszone na aukcjach są naszą własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie całości lub jakiejkolwiek części bez naszej zgody, oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994 r (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170) oraz zmianami z dnia 9.05.2007 r. (Dz. U. Nr 99, poz. 662), zgodnie z dyrektywą 2004/48/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29.04.2004 r. w sprawie egzekwowania: * praw autorskich i pokrewnych * praw własności intelektualnej * prawa ochronnego na znak towarowy Odpowiadamy chętnie i szybko na zadawane pytania drogą elektroniczną bądź telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18:00. W soboty od 10-15 tel. fax 22-673 56 69, tel. kom. 609 819 669 Nie odpisujemy na SMS-y E-mail: [email protected] Gadu-Gadu: darewit Dziękujemy za zapoznanie się z Regulaminem naszych aukcji Szablon, treść STRONY O MNIE i zdjęcia z tej strony podlegają ochronie praw autorskich i intelektualnych. Kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie całości lub jakiejkolwiek części bez naszej zgody, oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994 r (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170) oraz zmianami z dnia 9.05.2007 r. (Dz. U. Nr 99, poz. 662)