Szybkie zwycięstwo kadetów MOS Wola w Wołominie Kadeci MOS

MOS WOLA Warszawa
Wygenerowano: Sobota, 4 marca 2017, 03:43
Data publikacji 28.02.2006
Szybkie zwycięstwo kadetów MOS Wola w Wołominie
Kadeci MOS Wola wygrali 3:0 wyjazdowy mecz z Junior Stolarką Wołomin w rundzie finałowej mistrzostw Mazowsza. Mecz
trwał tylko 54 minuty.
mistrzostw Mazowsza. Mecz trwał 54 minuty.
Junior Stolarka Wołomin - MOS Wola 0:3 (17:25)(17:25)(18:25)
Skład MOS Wola:
F. Drzyzga, I. Łukasik, R. Iliński, P. Strzeżek, W. Pawlewicz, B. Kaczmarek , K. Jonak
(libero) , K. Kostrzewa, A. Błaszczyk oraz byli do dyspozycji K. Dziubański, M.
Marchwicki i Ł. Makowski.
Mecz w Wołominie. W.
Pawlewicz, B. Kaczmerek i
libero K. Jonak
Mecz nie był ciekawym widowiskiem. W miarę wyrównana walka trwała do połowy pierwszego
seta, kiedy to serią udanych zagrywek z wyskoku popisał się Robert Iliński i MOS Wola uzyskał
kilkupunktową przewagę. Wiele akcji Wołomina zostało zablokowanych , bądź wyblokowanych,
a następnie MOS Wola wyprowadził kontrataki. Set wygrany 25:17.
W drugiej partii także gra toczyła się z wyraźną przewagą MOS-u Wola. Nadal udanymi
zagrywkami zdobywał punkty Robert Iliński ( w sumie w dwóch pierwszych setach miał siedem Nasz zespół: W. Pawlewicz,
F. Drzyzga i I. Łukasik
asów serwisowych). Skutecznie w ataku grał W. Pawlewicz i kilka razy z drugich piłek
zaatakował Fabian Drzyzga. Wołominianie najwięcej problemów mieli z przyjęciem zagrywek.
Set także wygrany 25:17.
W trzeciej partii Stolarka już jakby nie wierzyła w powodzenie, a MOS grał tak, by wygrać jak
najmniejszym nakładem sił. Mecz był w tym secie mało ciekawy i trzeba stwierdzić, że
gospodarze nie postawili naszym siatkarzom zbyt wygórowanych warunków. Mimo niezbyt
wysokiego tempa grania mecz trwał niespełna godzinę (54 minuty).
Stolarka - MOS 0:3. Iliński,