Biegi narciarskie

I Mistrzostwa Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki w Programowaniu
8 – 17 stycznia 2009
Jak co roku spędzasz ferie zimowe szusując na stokach w luksusowym szwajcarskim
kurorcie. Pewnego słonecznego dnia przyglądając się rozgrywanym właśnie mistrzostwom świata
w biegach narciarskich zauważyłeś niezwykłe zamieszanie wśród organizatorów. Zaintrygowany
całym zajściem postanowiłeś dowiedzieć się w czym tkwi problem. Zrozpaczeni organizatorzy
poinformowali Cię, że w trakcie trwania zawodów zniszczeniu uległ niezawodny zegarek armii
szwajcarskiej, którego używano do odmierzania czasu przejazdu każdego z zawodników.
Wszyscy zawodnicy dotarli już do mety a jedyne dane jakie posiadają organizatorzy
mistrzostw to pozycja, z której startowali oraz ich pozycja na mecie. Wiadomo również, że
zawodnicy startowali w odstępach 30 sekundowych w kolejności ustalonej za pomocą
przydzielonych im numerów startowych. Zawodnik startujący jako pierwszy miał przydzielony
numer 1 zaś ostatni numer n.
Organizatorzy postanowili, że na bazie danych jakie posiadają określą chociaż jakie
najwyższe i najniższe miejsce w tabeli wyników mógł zająć każdy z zawodników i na tej podstawie
postarają się przyznać medale. Jako, że jesteś świetnym programistą postanowiłeś napisać program,
który przyspieszy pracę organizatorów.
Wejście
W pierwszej linii wejścia znajduje się dokładnie jedna liczba naturalna d (1 ≤ d ≤ 1000)
określająca ilość zestawów danych.
W kolejnych liniach znajduje się d zestawów danych. W pierwszej linii każdego zestawu
danych jest jedna liczba całkowita n (1 ≤ n ≤ 1000) określająca ilość startujących zawodników.
W kolejnej linii znajduje się n liczb. Pierwsza liczba określa pozycję na starcie zawodnika, który
ukończył bieg jako pierwszy, druga określa pozycję na starcie zawodnika, który ukończył bieg jako
drugi, ..., n-ta liczba określa pozycję na starcie zawodnika, który ukończył bieg jako n-ty.
Wyjście
Dla każdego zestawu danych wypisz n linii. W każdej z linii wypisz dwie liczby całkowite
oddzielone pojedynczą spacją określające najwyższą i najniższą pozycję zawodnika na mecie. Linia
n-ta powinna określać pozycje zawodnika, który startował jako n-ty.