kpp lubartów lubartów: policjantka ze złotym i srebrnym medalem

Źródło:
Wygenerowano: Sobota, 4 marca 2017, 06:02
LUBARTÓW: POLICJANTKA ZE ZŁOTYM I SREBRNYM MEDALEM
MISTRZOSTW ŚWIATA TAEKWONDO.
Sierż. Ilona Działa policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie podczas XVIII Mistrzostw
Świata w Taekwondo , które odbyły się w Benidorm w Hiszpanii zdobyła srebrny medal w walkach w
kategorii do 56 kg. Drużyna kobiet, w skład której weszła Ilona Działa, została najlepszą drużyną
kobiecą mistrzostw zdobywając złoto. W 2011 roku Ilona Działa zdobyła tytuł Mistrzyni Świata.
W ostatnich dniach października 2013 roku w Hiszpańskim Benidorm odbyły się XVIII Mistrzostwa Świata
Taekwon-Do ITF Seniorów i Juniorów. W imprezie wzięło udział 1042 zawodników, w tym 623 seniorów i 419
załącznik
juniorów reprezentujących łącznie 55 państw. Jedną z zawodniczek reprezentujących nasz kraj była policjantka z
Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, sierż. Ilona Działa.
Policjantka na co dzień pełni służbę w Zespole Patrolowo-Interwencyjnym Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie. W 2011 roku Ilona Działa zdobyła tytuł
Mistrzyni Świata . I tym razem miała duży wkład w sukces reprezentacji Polski. Indywidualnie wywalczyła srebrny medal w walkach w kategorii do 56 kg.
Drużyna kobiet, w skład której weszła Ilona Działa, została najlepszą drużyną kobiecą mistrzostw zdobywając złoto.
Reprezentanci Polski zdobyli łącznie 27 medali, w tym 14 wywalczyli seniorzy, a 13 juniorzy. W łącznej klasyfikacji medalowej Polska uplasowała się na pierwszej
pozycji po raz czwarty w historii Mistrzostw. Wynik osiągnięty na hiszpańskich matach należy uznać za wielki sukces polskiego Taekwon-Do ITF na Świecie.
Reprezentanci Polski – seniorki, seniorzy i juniorzy - zostali najlepszymi drużynami Mistrzostw Świata. Polska została wybrana najlepszą reprezentacją w kategorii