Herbertów Buczek Młyn Buczek Wygwizdów KAUFLAND Szpital
Transkrypt
Herbertów Buczek Młyn Buczek Wygwizdów KAUFLAND Szpital
Trasa: Zelów - Łask (szpital) Obowiązuje w wolne soboty ważny od: 15.12.2012r. Nazwa przystanku Zelów- Pl.Dąbrowskiego Ul.Kościuszki I Ul.Kościuszki II Herbertów Bachorzyn –gr. str. Bachorzyn Buczek Młyn Buczek Wygwizdów Wola Buczkowska Czestków III Czestków II Czestków I Gorczyn-Mauryca Gorczyn III Gorczyn II Gorczyn I- gr. str. Ul.Narutowicza Młyn Ul.Narutowicza ŁDK Ul.Zielona KAUFLAND Szpital 6.15 P 7.50 10.00 Godziny odjazdu P 12.40 14.10 6.16 6.17 6.19 6.20 6.21 6.23 6.24 6.26 6.28 6.30 6.31 6.32 6.35 6.38 6.39 6.40 6.41 6.42 6.44 6.47 7.51 7.52 7.54 7.55 7.56 7.58 7.59 8.01 8.03 8.05 8.06 8.07 8.10 8.13 8.14 8.15 8.16 8.17 8.19 8.22 8.24 10.01 10.02 10.04 10.05 10.06 10.08 10.09 10.11 10.13 10.15 10.16 10.17 10.20 10.23 10.24 10.25 10.26 10.27 10.29 10.32 10.34 12.41 12.42 12.44 12.45 12.46 12.48 12.51 12.52 12.53 12.55 12.56 12.57 13.00 13.03 13.04 13.05 13.06 13.07 13.09 13.12 13.14 U - nie kursuje 01.01., 25.XII oraz w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych 14.11 14.12 14.14 14.15 14.16 14.18 14.21 14.22 14.23 14.24 14.25 14.26 14.29 14.30 14.33 14.34 14.36 14.37 14.39 14.41 14.45 P - kursuje do os. Przylesia W dn. 25.12; 01.01 i w pierwszy dzień Wielkanocy autobusy ZKM nie kursują Linia C Trasa: Zelów - Łask (szpital) Obowiązuje w soboty Nazwa przystanku Zelów- Pl.Dąbrowskiego Ul.Kościuszki I Ul.Kościuszki II Herbertów Bachorzyn –gr. str. Bachorzyn Buczek Młyn Buczek Wygwizdów Wola Buczkowska Czestków III Czestków II Czestków I Gorczyn-Mauryca Gorczyn III Gorczyn II 6.15 6.16 6.17 6.19 6.20 6.21 6.23 6.24 6.26 6.28 6.30 6.31 6.32 6.35 6.38 6.39 P 7.50 7.51 7.52 7.54 7.55 7.56 7.58 7.59 8.01 8.03 8.05 8.06 8.07 8.10 8.13 8.14 10.05 10.06 10.07 10.09 10.10 10.11 10.13 10.14 10.16 10.18 10.20 10.21 10.22 10.25 10.28 10.29 Godziny odjazdu P z 12.30 14.25 12.31 14.26 12.32 14.27 12.34 14.29 12.35 14.30 12.36 14.31 12.38 14.33 12.39 14.34 12.41 14.36 12.43 14.38 12.45 14.40 12.46 14.41 12.47 14.42 12.50 14.45 12.53 14.48 12.54 14.49 Gorczyn I- gr. str. 6.40 8.15 10.30 12.55 Ul.Narutowicza Młyn 6.41 8.16 10.31 12.56 Ul.Narutowicza ŁDK 6.42 8.17 10.32 12.57 Ul.Zielona 6.44 8.19 10.34 12.59 KAUFLAND 8.22 10.37 13.02 Szpital 6.47 8.24 10.39 13.04 z - kursuje tylko do ul. Zielonej (PKS) U - nie kursuje 01.01., 25.XII oraz w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych P - kursuje do os. Przylesia W dn. 25.12; 01.01 i w pierwszy dzień Wielkanocy autobusy ZKM nie kursują 14.50 14.51 14.52 14.54 14.57 14.59 Linia C Trasa: Zelów - Łask (szpital) Obowiązuje w niedziele i święta Nazwa przystanku Zelów- Pl.Dąbrowskiego Ul.Kościuszki I Ul.Kościuszki II Herbertów Bachorzyn –gr. str. Bachorzyn Buczek Młyn Buczek Wygwizdów Wola Buczkowska Czestków III Czestków II Czestków I Gorczyn-Mauryca Gorczyn III Godziny odjazdu U 10.50 10.51 10.52 10.54 10.55 10.56 10.58 10.59 11.01 11.03 11.05 11.06 11.07 11.10 11.13 U 13.10 13.11 13.12 13.14 13.15 13.16 13.18 13.19 13.21 13.23 13.25 13.26 13.27 13.30 13.33 U 14.25 14.26 14.27 14.29 14.30 14.31 14.33 14.34 14.36 14.38 14.40 14.41 14.42 14.45 14.48 Gorczyn II 11.14 13.34 14.49 Gorczyn I- gr. str. 11.15 13.35 14.50 Ul.Narutowicza Młyn 11.16 13.36 14.51 Ul.Narutowicza ŁDK 11.17 13.37 14.52 Ul.Zielona 11.19 13.39 14.54 KAUFLAND 11.22 13.42 14.57 Szpital 11.24 13.44 14.59 z - kursuje tylko do ul. Zielonej (PKS) U - nie kursuje 01.01., 25.XII oraz w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych P - kursuje do os. Przylesia W dn. 25.12; 01.01 i w pierwszy dzień Wielkanocy autobusy ZKM nie kursują