Bieg Zaślubin w Kołobrzegu i Półmaraton w Gdyni

Autor: Administrator
20.03.2016.
W niedzielę 20 marca biegacze ze Złotowa i okolicy uczestniczyli w biegach nad naszym
morzem. Pierwszym z nich był XXX Międzynarodowy Bieg Zaślubin w Kołobrzegu gdzie zawodnicy
rywalizowali na dystansie 15 km. Bieg wygrał Kenijczyk KIBIRE Moses kipruto Eldoret Benedek-team z
czasem 00:44:59, a wśród kobiet triumfowała Ukrainka YAREMCHUK Sofiya Lviv Sk Kovel Lkb Rudnik z
926 - Ankudowicz Damian Złotów Starostwo Powiatowe W Złotowie - 01:33:55,
1013 - Borkowska Ewa Złotów - 01:45:45 – II miejsce w kat. wiekowej.
Bieg ukończyło 1037 biegaczy.
Drugim biegiem był PZU Gdynia Półmaraton w Gdyni. Trasę 21 km najszybciej pokonał Kenijczyk O
Kimaiyo Hillary kiptum z czasem 01:02:41, a najszybszą kobietą była również Kenijka Chabet Agnes z
czasem 01:13:16. W biegu pobieli ze Złotowa Przemysław Orzeł, który zajął 731 miejsce z czasem
1:36:57 i Eligiusz Sawicki, który uplasował się na 1348 miejscu z czasem 1:43:21.
Utworzono 4 March, 2017, 11:45