Zastępcza Komunikacja Autobusowa na oscinku Tłuszcz

Komentarze

Transkrypt

Zastępcza Komunikacja Autobusowa na oscinku Tłuszcz
Rozkład Jazdy Zastępczej Komunikacji Autobusowej na odcinku
Tłuszcz - Łochów
w dniach 27 IV- 14 VI 2014r.
Stacja/przystanek PKP
godzina odjazdu
Tłuszcz PKP
06:55
Chrzęsne PKP
07:01
Mokra Wieś/Zalesie przystanek przy przejeździe kolejowym
07:12
Mokra Wieś - przystanek PKS przy skrzyzowaniu ul.
Podkowińskiej z ul. Jesionową
07:15
Wężówka/Nowiny przystanek PKS przy skrzyżowaniu dw. 636
z drogą powiatową prowadzącą do Szewnicy
07:22
Szewnica PKP przystanek przy skrzyżowaniu ul. Miłej z ul.
Mazowiecką
07:27
Wężówka/Nowiny dodatkowy przystanek PKS przy
skrzyżowaniu dw. 636 z drogą lokalną do Szewnicy
07:32
Urle PKP przystanek w miejscowości Letnisko Nowy Jadów
07:50
Urle/Bożymy dodatkowy przystanek przy przejździe
kolejowym
07:54
Barchów PKP przystanek przy przejeździe kolejowym
08:01
Łochów PKP
08:13