II miejsce: Kwiatkowaski Mateusz (Ppn.) – 149pkt.
XII miejsce: Wójtowicz Piotr (Kpn.) – 70pkt.
XI miejsce: Sobolewski Adrian (Kpn.) – 85pkt.
Wojewódzki finał młodzieżowego konkursu wiedzy morskiej: „Polska
I m-ce Anna Grabysa,
II m-ce Krzysztof Domżał,
III m-ce Jarosław Koeczak,
VI m-ce Sebastian Wójtowicz,
Ogólnopolski finał młodzieżowego konkursu wiedzy morskiej: „Polska leży nad Bałtykiem”- Jastarnia:
Reprezentacja województwa lubelskiego, w składzie której startowali Anna Grabysa i Krzyszyof
Domżał zajęła XVI miejsce.
2005/2006
Mistrzostwa Województwa Młodzików w Strzelectwie Sportowym z broni pneumatycznej:
karabin pneumatyczny:
III miejsce: Łukasz Kamiński,
V miejsce Łukasz Bartoszcze,
pistolet pneumatyczny – II miejsce: Dorota Peciak,
III miejsce: Mateusz Kwiatkowski.
Za miejsca II i III uczniowie otrzymali tytuły Wicemistrzów Województwa Lubelskiego 2006 oraz
puchary dyrektora Zarządu Wojewódzkiego LOK
Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Kuratora Oświaty w Lublinie, gdzie drużyna Gimnazjum Nr 1 w
Bełżycach w składzie: Krystyna Bednarczyk, Wojciech Kwiatkowski i Łukasz Kamiński zajęła IV miejsce
wśród 53 drużyn. Należy nadmienić, że wszystkie pozostałe drużyny składały się z uczniów szkół
średnich.
Indywidualnie bardzo wysokie II miejsce zdobył Łukasz Kamiński (sklasyfikowano 173 uczniów).
Pozostałe miejsca naszych uczniów: 27. Wojciech Kwiatkowski, 66. Mateusz Kwiatkowski, 120.
Krystyna Bednarczyk, 126. Łukasz Bartoszcze, 155. Emilia Tarkowska.
finał wojewódzki zawodów o tematyce morskiej „Polska leży nad Bałtykiem” - IV miejsce.
2006/2007
Mistrzostwa Województwa z broni kulowej (Bychawa)
III miejsce w pistolecie sportowym zajął Mateusz Kwiatkowski,
a drużyna w składzie: Dorota Peciak, Wojciech Kwiatkowski, Łukasz Kamiński i Mateusz Kwiatkowski
zajęła II miejsce.
Szkolna Liga Strzelecka z broni kulowej (Lublin) – 28 października
2006 r.
Zawody zostały przeprowadzone na strzelnicy sportowej Zespołu Szkół Chemicznych w Lublinie.
Rozegrano konkurencje karabin sportowy i pistolet pneumatyczny (10 strzałów próbnych, 20 strzałów
ocenianych). W kategorii szkół gimnazjalnych wygrał zespół z Chełma przed Wąwolnicą, a III miejsce
zajęła drużyna z Bełżyc w składzie:
Krystyna Bednarczyk (karabin) – 28 punktów,
Wojciech Kwiatkowski (karabin) – 116 punktów,
Łukasz Kamiński (karabin) – 109 punktów,
Mateusz Kwiatkowski (pistolet) – 112 punktów.
Łącznie drużyna Gimnazjum Nr 1uzyskała 365 punktów.
II Szkolne Zawody Strzeleckie z broni długiej o Puchar Kuratora
Oświaty w Lublinie
Gimnazjum Nr 1 w Bełżycach reprezentowały dwie drużyny, składające się z członków Szkolnego Koła
LOK. Drużyna pierwsza w składzie: Dorota Peciak (Ib), Łukasz Kamiński (IIIb) i Wojciech Kwiatkowski
(IIIb). Skład drugiej drużyny jest następujący: Katarzyna Domżał (IIId), Mateusz Kwiatkowski (IIIb) i
Łukasz Bartoszcze (IIIb).
Uczniowie uczestniczyli w 5 eliminacjach uzyskując bardzo dobre wyniki. Drużyna w składzie: Dorota
Peciak (I b), Mateusz Kwiatkowski (IIIb) i Łukasz Bartoszcze (IIIb) wystąpiła w finale zajmując w nim VII
miejsce.
Korespondencyjne zawody w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej w karabinie i w
pistolecie „Strzelanie w sieci” IV edycja 2006/2007
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie pn. Szkolna Liga Strzelecka z broni
pneumatycznej – Lublin, 26 marca 2007 r.
2007/2008
• III szkolne zawody strzeleckie z broni długiej o Puchar Kuratora Oświaty w Lublinie.
Drużyna w składzie: Dorota Peciak, Mateusz Rychlik, Paweł Abramowicz i Mariola Abramowicz po
udanych zawodach eliminacyjnych, zakwalifikowała się do finału, zajmując ostatecznie VI miejsce.
• Wojewódzki Młodzieżowy Konkurs Wiedzy Morskiej „Polska Marynarka Wojenna, a historia
Wybrzeża Polskiego” o puchar WKU 2.
Startowano w następujących konkurencjach: testy o tematyce morskiej, pływanie na 50 metrów,
strzelanie z karabinka pneumatycznego, rzut rzutką ratowniczą do celu i węzły żeglarskie. Drużyna w
składzie: D. Peciak, M. Rychlik, Mateusz Cieślicki, Paweł Dwojak zajęła III miejsce, a indywidualnie P.
Dwojak był II, a M. Cieślicki III.
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie pn. Szkolna Liga Strzelecka z broni pneumatycznej – drużynowo IV
miejsce (Peciak Dorota, Abramowicz Paweł, Rychlik Mateusz), indywidualnie Dorota Peciak zajęła I
miejsce w pistolecie
2008/2009
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie pn. Szkolna Liga Strzelecka z broni pneumatycznej –drużyna w
składzie: Dorota Peciak, Mateusz Cieślicki i Filip Majkowski zajęłą IV miejsce