Władysławowie reprezentując swoją szkołę i zarazem powiat Turek
Gimnazjum
we
w Wojewódzkich
Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce w Memoriale im Bernarda Kobielskiego
w konkurencjach indywidualnych zdobyli dwa złote medale i jeden srebrny. W zawodach
uczestniczyła młodzież rocznik 1999 i młodsi z województwa wielkopolskiego.
Konrad Miazio –zwyciężył w konkurencji rzutu oszczepem.
Bartosz Gąbka nie miał problemu z wygraniem biegu na 100 m
Karolina Kołata po wyrównanej rywalizacji nieznacznie uległa starszej zawodniczce
z Żerkowa, która w biegu na 600m legitymowała się rekordem życiowym lepszym o 7sek.
Ponad to uzyskano kilka dobrych miejsc przez innych zawodników.
Kalinowski Jakub - IV miejsce w skoku wzwyż, Gólczyński Sebastian – IV miejsce w biegu na
600 m, Chszuszcz Adam – V miejsce w biegu na 100 m, Staszak Anna VII miejsce w biegu
na 100 m, Kałuża Marta VII miejsce w biegu na 600 m.
Organizacją wyjazdu zajmował się Florian Berliński , natomiast koszty zostały sfinansowane