Najlepsi tenisiści stołowi

olimpia
Ewa Spierewka i Paweł Dziedziela zostali najlepszymi zawodnikami Integracyjnego Turnieju Tenisa
Stołowego
Foto.
1 - od lewej : wice dyr.OSW Z.Mysłek, najlepsza tenisistka Ewa Spierewka, organizator turnieju
H.Kowalski,
2 - od lewej : wice dyr.OSW Z.Mysłek, najlepszy tenisista Paweł Dziedziela, organizator turnieju
H.Kowalski,
3- gry eliminacyjne,
4 - finał w kategorii chłopców,
5 - finalistki gry pojedyńczej dziewcząt od lewej : Weronika Kordylewska (II), Ewa Spierewka (I),
6- najlepsi chłopcy od lewej : Paweł Dziedziela (I), Piotr Dygas (II)
Zdjęcia dostępne w galerii
Przy rekordowej obsadzie, odbył się 28 października br. Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego. W
finale gry pojedynczej kobiet spotkała się Ewa Spierewka i Weronika Kordylewska. Lepsza okazała się
Ewa, który wygrała pewnie 2:0. W meczu o trzecie miejsce doszło do siostrzanego pojedynku Patrycji i
Roksany Terleckiej. Górą była Patrycja, która wygrała 2:1. Najwięcej emocji dostarczył finał gry
pojedynczej chłopców, w którym Paweł Dziedziela pokonał Piotra Dygasa 2:1. Mecz o trzecie miejsce
wygrał Krzysztof Karczewski z Radosławem Królikowski 2:0.