Kamil Kuszmider wygrał klasyfikację omnium

Płońszczak - Gazeta lokalna - Płońsk, Raciąż, Baboszewo, Czerwińsk, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo
Finał Poland Bike
To już koniec tego sezonu cyklu wyścigów kolarskich Poland Bike Marathon 2012. Jedną z klasyfikacji
wygrał zawodnik Amatorskiej Grupy Rowerowej Płońsk Kamil Kuszmider.
Ostatni jedenasty etap czwartego sezonu cyklu Poland Bike Marathon został rozegrany w warszawskim
Wawrze, na starcie zawodów stanęło 650 osób, a gościem specjalnym był Ryszard Szurkowski - legenda
polskiego kolarstwa.
A na koniec była finałowa dekoracja uczestników tegorocznego cyklu. Z zawodników Amatorskiej Grupy
Rowerowej Płońsk duży sukces zanotował Kamil Kuszmider (na zdjęciu), który wygrał klasyfikację
generalną omnium.
Podczas finałowej rywalizacji Poland Bike odbyły się również mistrzostwa Warszawy i Mazowsza MTB
samorządowców. Z dużymi szansami na zwycięstwo startował w nich Andrzej Ferski, ale niestety z
sukcesu nici, bowiem zawodnik miał na trasie kraksę. (r)
WYNIKI
Dystans Fan: Karolina Kłosiewicz - VI miejsce w D3, Paweł Sieliwiak - X miejsce w C3.
Dystans MINI: Andrzej Ferski - VII miejsce w M5, Kamil Kuszmider - II miejsce w K1, wygrał
klasyfikację omnium, Sławomir Szczygieł - XXIX miejsce w M5, Piotr Sieliwiak - XIII miejsce MJ, Marcin
Jędras - X miejsce w K1, Adrian Blicharski - VII miejsce w MJ.
Utworzono 7 March, 2017, 03:39