W ramach rozgrywek ligi minikoszykówki dla r. 2005 nasze

W ramach rozgrywek ligi minikoszykówki dla r. 2005 nasze zawodniczki trafiły do grupy
razem z AZS Poznań, Lider Swarzędz (r. 2006) oraz UKS Dwójka Rogoźno.
Dzisiaj odbyło się pierwsze spotkanie w formie turniejowej (w każdym uczestniczą trzy
drużyny, a czwarta pauzuje).
Muks Kórnik rozegrał 2 mecze, pierwszy z Liderem Swarzędz zakończony wynikiem 72:2 dla
Muks Kórnik. Młodsze koszykarki ze Swarzędza dopiero zaczynają zbierać doświadczenie
i uczą się walczyć. Nas cieszyła ilość zdobytych przez nasze zawodniczki punktów i gra
podaniami.
W drugim meczu dziewczyny stanęły przeciwko gospodyniom. Oglądając pierwszy mecz
koleżanek z Rogoźna spodziewaliśmy się trudnego i ciekawego spotkania zespołów
o podobnych możliwościach i umiejętnościach. Nie zawiedliśmy się.
Muksiary zaczęły dobrze wygrywając pierwszą kwartę 1 punktem (5:4). Niestety w drugiej
połowie drugiej kwarty na kilka minut zaspały w obronie i przegrały tę kwartę 6:16. Mimo
niezłej gry obronnej w kolejnych kwartach i sporej liczby zdobytych punktów nie udało się