AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I
AUKCJA CHARYTATYWNA FUNDACJITURYSTYKI I REHABILITACJI 12.06.2014 r. Nr 4 Nr 1 Autor: Dominika Owczarek Tytuł: Kobieta i kwiaty Technika: olej na płótnie Autor: Maria Pająk Tytuł: Kwiaty polne Technika: Olej na płótnie Cena wywoławcza – 500 zł Cena wywoławcza – 1000 zł Nr 5 Nr 2 Autor: Barbara Haberzak Tytuł: Kobieta i głowa konia Technika: Olej na płótnie Autor: Anna Wachaczyk Tytuł: Kobieta Technika: Olej na płótnie Cena wywoławcza – 100 zł Cena wywoławcza – 3200 zł Nr 3 Nr 6 Autor: M. Kosovic Tytuł: LOVRAN STARÓWKA Technika: piórko Autor: Waldemar Kruszyna - Kotulski Tytuł: Barbara Hesse Bukowska -Głowa Technika: Rzeźba gips Cena wywoławcza – 100 zł Cena wywoławcza – 500 zł Nr 7 Autor: Praca konkursowa Tytuł: Medal okolicznościowy -I Mistrzostwa Świata w poławianiu Bursztynu Nr 10 Autor: Waldemar Kruszyna - Kotulski Tytuł: Głowa Platona Technika: Rzeźba Cena wywoławcza – 100 zł Cena wywoławcza – 200 Nr 8 Nr 11 Autor: Stanisława Kwaśniewska Tytuł: Abstrakcja Technika: Wycinanka Autor: Waldemar Kruszyna - Kotulski Tytuł: Holoubek Technika: Rzeźba Cena wywoławcza – 50 zł Cena wywoławcza – 1000 zł Nr 9 Nr 12 Autor: Małgorzata Kępka - MARGITTA Tytuł: Aniołek Serce Technika: Pastel Autor: Teodozja Gołaszewska Tytuł: BEZ Technika: Pastel Cena wywoławcza – 200 zł Cena wywoławcza – 600 zł Nr 13 Autor: Teodozja Gołaszewska Tytuł: Morze Ostrowo Technika: Pastel Nr 16 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: BRZOZY Technika: olej na płótnie Cena wywoławcza – 1500 zł Cena wywoławcza – 300 zł Nr 14 Autor: Teodozja Gołaszewska Tytuł: Nad Narwią Technika: Pastel Cena wywoławcza – 400 zł Nr 15 Autor: Teodozja Gołaszewska Tytuł: Dalie Technika: Pastel Cena wywoławcza – 300 zł Nr 17 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: Ogród nr 3 Technika: olej na płótnie Cena wywoławcza – 2000 zł Nr 18 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: MORSKIE REJSY Technika: olej na płótnie Cena wywoławcza – 3000 zł Nr 19 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: NA REDZIE Technika: olej Cena wywoławcza – 3000 zł Nr 22 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: MARZENIE Technika: akryl Cena wywoławcza – 500 zł Nr 23 Nr 20 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: Zimowa Aura Technika: akryl płótno Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: SEN Technika: akryl Cena wywoławcza – 800 zł Cena wywoławcza – 500 zł Nr 21 Nr 24 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: SUCHA GAŁĄZKA Technika: akryl płótno Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: JAWA Technika: akryl Cena wywoławcza – 1500 zł Cena wywoławcza – 500 zł Nr 25 Nr 28 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: PELARGONIE Technika: olej na płótnie Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: ŚW. GENOWEFA Technika: olej Cena wywoławcza – 500 zł Cena wywoławcza – 2000 zł Nr 26 Nr 29 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: WIDOK NA BANDON Technika: olej na płótnie Autor: Jacek Maślankiewicz Tytuł: Pejzaż Pojezierza Technika: olej na płótnie Cena wywoławcza – 1200 zł Cena wywoławcza – 1200 zł Nr 27 Autor: Anna Forycka - Putiatycka Tytuł: WIERZBA Technika: olej Nr 30 Autor: Jacek Maślankiewicz Tytuł: W ZERWIE Technika: olej na płótnie Cena wywoławcza – 800 zł Cena wywoławcza – 800 zł Nr 31 Nr 34 Autor: Zygmunt Białous Tytuł: Pejzaż Technika: olej Autor: Zbigniew Kopania Tytuł: RYBAK Technika: olej na płótnie Cena wywoławcza – 1200 zł Cena wywoławcza – 900 zł Nr 32 Autor: Joanna Kosuth Tytuł: RUDA Technika: mieszana Cena wywoławcza – 550 z Nr 33 Autor: Mariola Świgulska Tytuł: KWIATY Technika: olej na płótnie Cena wywoławcza – 500 zł Nr 35 Autor: Danuta Tatar-Grzesiak Tytuł: Pałac Prezydencki Technika: grafika Cena wywoławcza – 350 zł Nr 36 Autor: Jarosław Wójcik Tytuł: Spacer nad Bugiem Technika: olej na płótnie Cena wywoławcza – 700 zł Nr 37 Nr 40 Autor: Anna Marczewska Tytuł: PIES Technika: pastel Autor: Anna Marczewska Tytuł: HARPIA WIELKA Technika: pastel Cena wywoławcza – 350 zł Cena wywoławcza – 500 zł Nr 38 Nr 41 Autor: Anna Marczewska Tytuł: PIES Technika: pastel Autor: Anna Marczewska Tytuł: DIOBOROG Technika: pastel Cena wywoławcza – 350 zł Cena wywoławcza – 500 zł Nr 39 Autor: Anna Marczewska Tytuł: STRUŚ Technika: pastel Cena wywoławcza – 500 zł