Zestawienie obiektów na aukcję charytatywną 7.10
Zestawienie obiektów na aukcję charytatywną 7.10.2016 r. na rzecz D omu Dziecka w Żyznowie (woj. podkarpackie). Autor Tytuł/ Technika/ Wymiary I Andrzej Maciejewski MOTOSUTRA I inkografia/ papier 25x25 cm 100,- II Andrzej Renes BEZ TYTUŁU tusz/papier 21x30 cm 100,- III Agnieszka SłowikKwiatkowska MAŁY SIWEK olej/płótno 20x20 cm IV Grażyna Rigall BEZ TYTUŁU tusz/papier 41x58 cm 100,- V Joanna Rusinek BEZ TYTUŁU akwarela/papier 42x30 cm 100,- Joanna Mlącka WSPOMNIENIE CIEPŁA akryl/płótno 22x16 100,- VII Katarzyna Swinarska WSZYSTKO NA SPRZEDAŻ akryl/płótno 27x18 cm 100,- VIII Paweł Łyjak RABARBARAN technika własna/płótno 50x70 cm 100,- IX Ivo Nikić MYSZKA akryl/płótno 60x50 cm 100,- L.P. VI Cena wywoławcza 100,- Widok X Andrzej Maciejewski MOTOSUTRA II inkografia/ papier 25x25 cm 100,- XI Andrzej Renes BEZ TYTUŁU tusz/papier 21x30 cm 100,- XII Piotr Kossakowski BEZ TYTUŁU sucha igła/papier, e/a 21x31 cm 100,- XIII Iza Kita z cyklu MIASTECZKA akryl/płótno 30x30 cm 100,- XIV Joanna Rusinek BEZ TYTUŁU akwarela/papier 42x30 cm 100,- XV Grażyna Rigall BEZ TYTUŁU tusz/papier 41x58 cm 100,- XVI Joanna Mlącka WSPOMNIENIE ZIMNA akryl/płótno 22x16 100,- XVII Bogna Jarzemska BABIE LATO emalia/blacha stalowa 40 x 40 cm 100,- XVIII Andrzej Maciejewski MOTOSUTRA III inkografia/ papier 23x31 cm 100,- Zbigniew Chrostek z cyklu KONTRAPUNKT akryl / płótno, 20x40cm 100,- XIX