Zestawienie obiektów na aukcję charytatywną 7.10

Zestawienie obiektów
na aukcję charytatywną 7.10.2016 r.
na rzecz D
omu Dziecka w Żyznowie (woj. podkarpackie).
Autor
Tytuł/ Technika/
Wymiary
I
Andrzej
Maciejewski
MOTOSUTRA I
inkografia/ papier
25x25 cm
100,-
II
Andrzej
Renes
BEZ TYTUŁU
tusz/papier
21x30 cm
100,-
III
Agnieszka
SłowikKwiatkowska
MAŁY SIWEK
olej/płótno
20x20 cm
IV
Grażyna
Rigall
BEZ TYTUŁU
tusz/papier
41x58 cm
100,-
V
Joanna
Rusinek
BEZ TYTUŁU
akwarela/papier
42x30 cm
100,-
Joanna
Mlącka
WSPOMNIENIE
CIEPŁA
akryl/płótno
22x16
100,-
VII
Katarzyna
Swinarska
WSZYSTKO NA
SPRZEDAŻ
akryl/płótno
27x18 cm
100,-
VIII
Paweł
Łyjak
RABARBARAN
technika własna/płótno
50x70 cm
100,-
IX
Ivo
Nikić
MYSZKA
akryl/płótno
60x50 cm
100,-
L.P.
VI
Cena
wywoławcza
100,-
Widok
X
Andrzej
Maciejewski
MOTOSUTRA II
inkografia/ papier
25x25 cm
100,-
XI
Andrzej
Renes
BEZ TYTUŁU
tusz/papier
21x30 cm
100,-
XII
Piotr
Kossakowski
BEZ TYTUŁU
sucha igła/papier, e/a
21x31 cm
100,-
XIII
Iza Kita
z cyklu MIASTECZKA
akryl/płótno
30x30 cm
100,-
XIV
Joanna
Rusinek
BEZ TYTUŁU
akwarela/papier
42x30 cm
100,-
XV
Grażyna
Rigall
BEZ TYTUŁU
tusz/papier
41x58 cm
100,-
XVI
Joanna
Mlącka
WSPOMNIENIE
ZIMNA
akryl/płótno
22x16
100,-
XVII
Bogna
Jarzemska
BABIE LATO
emalia/blacha stalowa
40 x 40 cm
100,-
XVIII
Andrzej
Maciejewski
MOTOSUTRA III
inkografia/ papier
23x31 cm
100,-
Zbigniew
Chrostek
z cyklu KONTRAPUNKT
akryl / płótno,
20x40cm
100,-
XIX