Świebodzice ul. Świdnicka POCZTA
Transkrypt
Świebodzice ul. Świdnicka POCZTA
PKS w Świdnicy Sp. z o.o. Rozkład ważny od: 15.03.2010 Świebodzice ul. Świdnicka POCZTA Kierunek: Odjazdy, wszystkie stanowiska: ——————————————————————————————————————————————————————————————————————— Dzier oniów D.A. 07:151 U przez widnica D.A. ul. Kolejowa ——————————————————————————————————————————————————————————————————————— Unie cie - P tla 20:200 b przez widnica D.A. ul. Kolejowa ——————————————————————————————————————————————————————————————————————— WARSZAWA PAŁAC KULTURY 22:001 h J # przez widnica D.A. ul. Kolejowa, WrocławD.A.. ——————————————————————————————————————————————————————————————————————— Wrocław D.A 14:220 U przez Marcinowice, Bielany Wrocławskie ——————————————————————————————————————————————————————————————————————— Wrocław D.A 22:001 h J # przez widnica D.A. ul. Kolejowa ——————————————————————————————————————————————————————————————————————— Zakopane D.A. 07:151 U przez widnica D.A ul. Kolejowa Dzier oniów D.A, Nysa D.A., Wadowice D.A. ——————————————————————————————————————————————————————————————————————— Z bkowice l. D.A. 07:151 U przez widnica D.A. ul. Kolejowa Dzier oniów D.A. . 07:041 kr widnica D.A. ul. Kolejowa ——————————————————————————————————————————————————————————————————————— Oznaczenia: # - przerwa techniczna b - kursuje codziennie w okresie letnich wakacji szkolnych F - kursuje od poniedziałku do pi tku w dni robocze h - nie kursuje 23-25,31 grudnia oraz w Wielk Sobot J - kurs wykonywany naprzemiennie z PKS Jelenia Góra Sp. z o. o. k - kursuje w dni nieparzyste roku N - nie kursuje w I dz.Bo ego Narodzenia i I dz.Wielkanocy P - kurs pospieszny q - kursuje od pi tku do poniedziałku,a w wakacje codziennie r - nie kursuje 25-27.12; 1.01 i II Dzie Wielkanocy U - nie kursuje 25.12., 1.01., I dz. w. Wielkanocnych Z - nie kursuje 24-25,31.12,01.01,W.Sobot ,I i II dzie w.Wielk 12:00 - kurs pospieszny Świebodzice, ul. Świdnicka Kierunek Godzina odjazdu Legenda Wrocław D.A. 6:05 o, U, n, ^; 9:20 U; 18:35 5-7, +, U, n U – nie kursuje: 25.12, 1.01, 1-dz. Wielkiej Nocy; n – nie kursuje: 24.12, 31.12, Wielką Sobotę; ^ - nie kursuje w Piątek po Bożym Ciele; 5-7 – kursuje od piątku do niedzieli; + - kursuje w dni Świąteczne; o – kursuje od poniedziałku do piątku w okresie od 1.10 do 15.07 Przez Świdnicę Kierunek Godzina odjazdu Legenda Wrocław D.A. 5:50 u, A; 7:05 u; 7:20 u; 9:45 u; 11:20 u; 12:50 u; 14:25 u; 16:35 u; 17:20 u; 18:20 u, d; 20:50 u, d A - nie kursuje w Niedzielę i Święta; u - nie kursuje 25.XII, 1.I, pierwszy dzień Św. Wielkanocnych; d - nie kursuje w Wigilię i Sylwestra Przez Świdnicę Kierunek Godziny odjazdu Legenda Przemyśl D.A. 20:00 P, D, q P – kurs pośpieszny D - nie kursuje: 24-26,31.XII, 1.I, w sobotę, 2 dni Świąt Wielkanocnych q – kursuje od piątku do poniedziałku, a w okresie wakacji codzienne Przez Świdnicę, Wrocław, Opole, Gliwice, Katowice, Kraków, Brzesko, Tarnów, Dębicę, Ropczyce, Rzeszów, Przeworsk, Jarosław Linię obsługuje PKS Kamienna Góra Linię obsługuje Usługi Transportowe Guliwer s.c. Linię obsługuje PKS Przemyśl