DOWOŻENIE 2016/2017 GMINA WOLBÓRZ KURS POLICHNO
Transkrypt
DOWOŻENIE 2016/2017 GMINA WOLBÓRZ KURS POLICHNO
DOWOŻENIE 2016/2017 GMINA WOLBÓRZ KURS POLICHNO – GOLESZE – POLICHNO – MŁYNARY – POLICHNO – PROSZENIE Godzina rozpoczęcia Początek trasy Przez Koniec trasy Godzina Opiekun zakończenia 6:50* WOLBÓRZ SZKOŁA DOJAZD TRASĄ S-8 W KIERUNKU KATOWIC POLICHNO DUŻE 7:05 7:05* POLICHNO DUŻE ŻARNOWICA GOLESZE SZKOŁA 7:15 7:15* GOLESZE SZKOŁA ŻARNOWICA-POLICHNO WOLBÓRZ SZKOŁA 7.30 7.35* WOLBÓRZ RYNEK (WYSIADA PRZEDSZKOLE) WOLBÓRZ SZKOŁA 7:55 8:10* WOLBÓRZ SZKOŁA ŚWIĄTNIKI-LUBIATÓWKUZNOCIN- MŁYNARYWOLBÓRZ RYNEK (WYSIADA PRZEDSZKOLE) POLICHNO DUŻE- POLICHNO MAŁE PROSZENIE SZKOŁA 8:30 *Kurs SP w Goleszach* Kurs SP w Proszeniu*kursy łączone (realizuje je 1 autobus) wt., czw., pt. A. Jaworska pon. M. Żerek śr. T. Werłos KURS GOLESZE Godzina rozpoczęcia Początek trasy Przez Koniec trasy Godzina zakończenia Opiekun 6:30 SP GOLESZE GOLESZE-LUBIASZÓWSTANISŁAWÓW-STUDZIANKIMŁOSZÓW-MODRZEWEK WOLBÓRZ SZKOŁA 7:55 SP Golesze 14:00 WOLBÓRZ SZKOŁA WOLBÓRZ RYNEK (WSIADA PRZEDSZKOLE)-MODRZEWEKMŁOSZÓW –GOLESZE (SP)ŻARNOWICA-POLICHNO DUŻE WOLBÓRZ SZKOŁA 14:45 pon. A. Jaworska wt., śr. W. Gralińska czw., pt. K. SzelkaBłaszczyńska 15:00 WOLBÓRZ SZKOŁA POLICHNO-ŻARNOWICA-GOLESZE SP-LUBIASZÓW-STANISŁAWÓWSTUDZIANKI-MŁOSZÓWSWOLSZEWICE-BRONISŁAWÓW GOLESZE SZKOŁA 16.20 SP Golesze *Kursy realizuje autobus szkolny (Mandaryna) KURS MŁYNARY/BOGUSŁAWICE PSO Godzina rozpoczęcia Początek trasy Przez Koniec trasy Godzina zakończenia Opiekun 7.15 WOLBÓRZSZKOŁA ŚWIĄTNIKI-LUBIATÓWZAKRZEW-KUZNOCINMŁYNARY-WOLBÓRZ RYNEK (WYSIADA PRZEDSZKOLE) WOLBÓRZ SZKOŁA 7:45 pon. – pt. B. Kulińska 7.45 WOLBÓRZ SZKOŁA BOGUSŁAWICE PSO WOLBÓRZ SZKOŁA 8.00 13:00 WOLBÓRZ SZKOŁA BOGUSŁAWICE-ŚWIĄTNIKILUBIATÓW-KUZNOCINMŁYNARY WOLBÓRZ SZKOŁA 13.45 14:00 WOLBÓRZ SZKOŁA WOLBÓRZ RYNEK (WSIADA PRZEDSZKOLE)ŚWIĄTNIKI-LUBIATÓWZAKRZEW-KUZNOCINMŁYNARY WOLBÓRZ SZKOŁA 14:40 15:00 WOLBÓRZ SZKOŁA ŚWIĄTNIKI-LUBIATÓWZAKRZEW-KUZNOCINMŁYNARY WOLBÓRZ SZKOŁA 15.40 pon. – pt. B. Kulińska pon., pt. M. Żerek wt., śr., czw. L. Dąbrowska pon. M. Żerek wt., czw. L. Dąbrowska śr., pt. T. Werłos pon. M. Żerek wt., czw. L. Dąbrowska śr., pt. T. Werłos 7.15 i 7.45 – kursy realizuje 1 autobus KURS PSARY-PROSZENIE Godzina rozpoczęcia 7.10 Przez WOLBÓRZ SZKOŁA POLICHNO-PROSZENIE-PSARY LECHAWA-PSARY STAREPSARY WITOWSKIE WOLBÓRZ RYNEK (WSIADA PRZEDSZKOLE)PSARY WITOWSKIE- PSARY STARE- PSARY LECHAWAPROSZENIE (SP)-POLICHNO MAŁE-POLICHNO DUŻE WOLBÓRZ SZKOŁA WOLBÓRZ SZKOŁA 15:00 B. Kulińska PSARY WITOWSKIE- PSARY STARE- PSARY LECHAWAPROSZENIE (SP)-POLICHNO MAŁE WOLBÓRZ SZKOŁA 16:00 B. Kulińska 14:00 WOLBÓRZ SZKOŁA 15:00 WOLBÓRZ SZKOŁA Koniec trasy Opiekun Godzina zakończenia 8:10 B. Jasnowska Początek trasy KURS KOMORNIKI Początek trasy Godzina rozpoczęcia 6:55 WOLBÓRZ SZKOŁA 8:15 WOLBÓRZ RYNEK 8:30 KOMORNIKI(SP) 13:05 KOMORNIKI (SP) 14:00 WOLBÓRZ SZKOŁA 15:00 WOLBÓRZ SZKOŁA Przez KRZYKOWICE- DĄBROWABOGUSŁAWICE PSO-BRUDAKIBOGUSŁAWICE WIEŚ- KOMORNIKI (SP)- KOMORNIKI WIEŚ-ŻYWOCIN-NOWORYBIEKOMORNIKI (SP) WOLBÓRZ RYNEK (ZMIANA OPIEKUNA)- DĄBROWABOGUSŁAWICE PSO-BRUDAKIBOGUSŁAWICE WIEŚKOMORNIKI WIEŚ-ŻYWOCINNOWORYBIEI tura – ŻYWOCIN-NOWORYBIEKOMORNIKI SP II tura –BOGUSŁAWICE WIEŚBRUDAKI-BOGUSŁAWICE PSODĄBROWA DĄBROWA- BOGUSŁAWICE PSO BRUDAKI-BOGUSŁAWICE WIEŚKOMORNIKI (SP)-KOMORNIKI WIEŚ-ŻYWOCIN-NOWORYBIEKOMORNIKI (SP) KRZYKOWICE-DĄBROWABOGUSŁAWICE PSO- BRUDAKIBOGUSŁAWICE WIEŚKOMORNIKI (SP)-KOMORNIKI WIEŚ-ŻYWOCIN-NOWORYBIEKOMORNIKI (SP) Koniec trasy WOLBÓRZ SZKOŁA Godzina Opiekun zakończenia 8:10 M. Badek KOMORNIKI SZKOŁA 8:25 SP Komorniki KOMORNIKI SZKOŁA 8:55 SP Komorniki WOLBÓRZ SZKOŁA 13:55 SP Komorniki WOLBÓRZ SZKOŁA 15:00 WOLBÓRZ SZKOŁA 16:00 pon., śr. A. Szulc wt., czw. M. Pełka pt. M. Żerek pon., śr. A. Szulc wt., czw. M. Pełka pt. M. Żerek *kursy SP Komorniki Opracowała Agata Jaworska