Zakończenie remontu Mostu Uniwersyteckiego
Transkrypt
Zakończenie remontu Mostu Uniwersyteckiego
LINIE TRAMWAJOWE WE WROCŁAWIU /29.08.2016/(SOBOTA) otwarcie: MOST UNIWERSYTECKI 0L TRASA STAŁA 0P TRASA STAŁA 1 TRASA STAŁA 2 TRASA STAŁA 3 TRASA STAŁA 4 TRASA STAŁA 5 TRASA STAŁA 6 TRASA STAŁA 7 TRASA STAŁA Dworzec Nadodrze ⇒ Plac Staszica ⇒ Pomorska ⇒ Dubois ⇒ Dmowskiego ⇒ Most Sikorskiego ⇒ Plac Jana Pawła II ⇒ Podwale ⇒ Orląt Lwowskich ⇒ Plac Legionów ⇒ Piłsudskiego ⇒ Arkady ⇒ Piłsudskiego ⇒ Dworzec Gł. PKP Dw. Gł. PKP ⇒ Małachowskiego ⇒ Pułaskiego ⇒ Pl. Wróblewskiego ⇒ Kujawska ⇒ Pl. Społeczny ⇒ Most Grunwaldzki ⇒ Pl. Grunwaldzki ⇒ Piastowska ⇒ Nowowiejska ⇒ Jedności Narodowej ⇒ Słowiańska ⇒ Dworzec Nadodrze Dworzec Nadodrze ⇒ Słowiańska ⇒ Jedności Narodowej ⇒ Nowowiejska ⇒ Piastowska ⇒ Plac Grunwaldzki ⇒ Most Grunwaldzki ⇒ Plac Społeczny ⇒ Kujawska ⇒ Plac Wróblewskiego ⇒ Pułaskiego ⇒ Małachowskiego ⇒ Dw. Gł. PKP Dworzec Gł. PKP ⇒ Piłsudskiego ⇒ Arkady ⇒ Piłsudskiego ⇒ Plac Legionów ⇒ Orląt Lwowskich ⇒ Podwale ⇒ Plac Jana Pawła II ⇒ Most Sikorskiego ⇒ Dmowskiego ⇒ Dubois ⇒ Pomorska ⇒ Plac Staszica ⇒ Dworzec Nadodrze Biskupin ⇔ Olszewskiego ⇔ Wróblewskiego ⇔ ZOO ⇔ Hala Stulecia ⇔ Most Zwierzyniecki ⇔ Curie Skłodowskiej ⇔ Plac Grunwaldzki ⇔ Piastowska ⇔ Nowowiejska ⇔ Jedności Narodowej ⇔ Słowiańska ⇔ Dworzec Nadodrze ⇔ Trzebnicka ⇔ Most Trzebnicki ⇔ Żmigrodzka ⇔ Marino Biskupin ⇔ Olszewskiego ⇔ Wróblewskiego ⇔ ZOO ⇔ Hala Stulecia ⇔ Most Zwierzyniecki ⇔ Curie Skłodowskiej ⇔ Plac Grunwaldzki ⇔ Szczytnicka ⇔ Katedra ⇔ Most Pokoju ⇔ Plac Społeczny ⇔ Plac Dominikański ⇔ Skargii ⇔ Kołłątaja ⇔ Dworzec Gł. PKP ⇔ Piłsudskiego ⇔ Arkady ⇔ Powstańców Śląskich ⇔ Krzyki Leśnica ⇔ Kosmonautów ⇔ Stadion Miejski PKP ⇔ Pilczyce ⇔ Lotnicza ⇔ Legnicka ⇔ Plac Strzegomski ⇔ Legnicka ⇔ Plac Jana Pawła II ⇔ Rynek ⇔Kazimierza Wielkiego ⇔ Plac Dominikański ⇔ Plac Wróblewskiego ⇔ Traugutta ⇔ Krakowska ⇔ Opolska ⇔ Księże Małe Biskupin ⇔ Olszewskiego ⇔ Wróblewskiego ⇔ ZOO ⇔ Hala Stulecia ⇔ Most Zwierzyniecki ⇔ Curie Skłodowskiej ⇔ Plac Grunwaldzki ⇔ Most Grunwaldzki ⇔ Plac Społeczny ⇔ Plac Dominikański ⇔ Kazimierza Wielkiego ⇔ Krupnicza ⇔ Sądowa ⇔ Plac Legionów ⇔ Grabiszyńska ⇔ FAT ⇔ Grabiszyńska Cmentarz ⇔ Oporów Oporów ⇔ Grabiszyńska Cmentarz ⇔ FAT ⇔ Grabiszyńska ⇔ Plac Legionów ⇔ Piłsudskiego ⇔ Arkady ⇔ Piłsudskiego ⇔ Dworzec Gł. PKP ⇔ Kołłątaja ⇔ Skargii ⇔ Plac Dominikański ⇔ Plac Wróblewskiego ⇔ Traugutta ⇔ Krakowska ⇔ Opolska ⇔ Księże Małe Kowale ⇔ Kwidzyńska ⇔ Toruńska ⇔ /Kromera/ ⇔ Most Warszawski ⇔ Jedności Narodowej ⇔ Poniatowskiego ⇔ Plac Bema ⇔ Drobnera ⇔ Most Uniwersytecki ⇒ Uniwersytet ⇒ Nowy Świat ⇒ Rynek ⇒ Krupnicza ⇒ Podwale ⇒ Renoma ⇔ Świdnicka ⇔ Arkady ⇔ Powstańców Śląskich ⇔ Krzyki Krzyki ⇔...⇒ Renoma ⇒ Plac Teatralny ⇒ Widok ⇒ Szewska ⇒ Grodzka ⇒ Most Uniwersytecki ⇔...⇔/Kromera/Kowale Marino ⇔ Żmigrodzka ⇔ Most Trzebnicki ⇔ Trzebnicka ⇔ Dworzec Nadodrze ⇔ Chrobrego ⇔ Most Uniwersytecki ⇒ Uniwersytet ⇒ Nowy Świat ⇒ Rynek ⇒ Krupnicza ⇒ Podwale ⇒ Renoma ⇔ Świdnicka ⇔ Arkady ⇔ Powstańców Śląskich ⇔ Krzyki TRASA STAŁA Krzyki ⇔...⇒ Renoma ⇒ Plac Teatralny ⇒ Widok ⇒ Szewska ⇒ Grodzka ⇒ Most Uniwersytecki ⇔...⇔ Marino Zawalna ⇔ Żmigrodzka ⇔ Most Trzebnicki ⇔ Trzebnicka ⇔ Dworzec Nadodrze ⇔ Słowiańska ⇔ Jedności Narodowej ⇔ Poniatowskiego ⇔ Plac Bema ⇔ Mosty Młyńskie ⇔ Hala Targowa ⇔ Plac Dominikański ⇔ Skargii ⇔ Kołłątaja ⇔ Dworzec Gł. PKP ⇔ Peronowa ⇔ Dworzec Autobusowy ⇔ Borowska ⇔ Gliniana ⇔ Hubska ⇔ Kamienna ⇔ Armii Krajowej ⇔ Tarnogajska ⇔ Tarnogaj Sępolno ⇔ Mickiewicza ⇔ 9 Maja ⇔ Moniuszki ⇔ Stadion Olimpijski ⇔ Różyckiego ⇔ Most Szczytnicki ⇔ Sienkiewicza ⇔ Ogród Botaniczny ⇔ Sienkiewicza ⇔ Plac Bema ⇔ Hala Targowa ⇔ Plac Dominikański ⇔ Skargii ⇔ Kołłątaja ⇔ Dworzec Gł. PKP ⇔ Peronowa ⇔ Dworzec Autobusowy ⇔ Borowska ⇔ Dyrekcyjna ⇔ Ślężna ⇔ Uniwersytet Ekonomiczny ⇔ Ślężna ⇔ Park Południowy Biskupin ⇔ Olszewskiego ⇔ Wróblewskiego ⇔ ZOO ⇔ Hala Stulecia ⇔ Most Zwierzyniecki ⇔ Curie Skłodowskiej ⇔ Plac Grunwaldzki ⇔ Szczytnicka ⇔ Katedra ⇔ Most Pokoju ⇔ Plac Społeczny ⇔ Plac Dominikański ⇔ Kazimierza Wielkiego ⇔ Rynek ⇔ Plac Jana Pawła II ⇔ Legnicka ⇔ Plac Strzegomski ⇔ Legnicka ⇔ Lotnicza ⇔ Pilczyce ⇔ Stadion Miejski PKP ⇔ Kosmonautów ⇔ Leśnica /Kowale/ Kromera ⇔ Most Warszawski ⇔ Jedności Narodowej ⇔ Poniatowskiego ⇔ Plac Bema ⇔ Mosty Młyńskie ⇔ Hala Targowa ⇔ Plac Dominikański ⇔ Skargii ⇔ Kołłątaja ⇔ Dworzec Gł. PKP ⇔ Piłsudskiego ⇔ Arkady ⇔ Piłsudskiego ⇔ Plac Legionów ⇔ Grabiszyńska ⇔ FAT ⇔ Grabiszyńska Cmentarz 14 Osobowice ⇔ Osobowicka Cmentarz ⇔ Osobowicka ⇔ Most Osobowicki ⇔ Reymonta ⇔ Plac Staszica ⇔ Pomorska ⇒ Most Pomorski ⇒ Nowy Świat ⇒ Rynek ⇒ Krupnicza ⇒ Podwale ⇒ Renoma ⇒ Świdnicka ⇒ Arkady ⇒ Powstańców Śląskich ⇒ Hallera ⇒ Ojca Beyzyma ⇒ Grabiszynek ⇒ Hallera ⇒ FAT 8 TRASA STAŁA 9 TRASA STAŁA 10 TRASA STAŁA 11 TRASA STAŁA 15 TRASA STAŁA 17 TRASA STAŁA 20 TRASA STAŁA FAT ⇒ Grabiszyńska ⇒ Plac Legionów ⇒ Orląt Lwowskich ⇒ Podwale ⇒ Plac Jana Pawła II ⇒ Most Sikorskiego ⇒ Dmowskiego ⇒ Dubois ⇔ Pomorska ⇔ ... ⇔ Osobowice Marino ⇔ Żmigrodzka ⇔ Bałtycka ⇔ Most Osobowicki ⇔ Reymonta ⇔ Plac Staszica ⇔ Pomorska ⇔ Most Pomorski ⇔ Nowy Świat ⇔ Rynek ⇔ Krupnicza ⇔ Sądowa ⇔ Plac Legionów ⇔ Piłsudskiego ⇔ Arkady ⇔ Piłsudskiego ⇔ Stawowa ⇔ Dworzec Autobusowy ⇔ Borowska ⇔ Dyrekcyjna ⇔ Ślężna ⇔ Uniwersytet Ekonomiczny ⇔ Ślężna ⇔ Park Południowy Sępolno ⇔ Mickiewicza ⇔ 9 Maja ⇔ Moniuszki ⇔ Stadion Olimpijski ⇔ Różyckiego ⇔ Most Szczytnicki ⇔ Sienkiewicza ⇔ Ogród Botan. ⇔ Sienkiewicza ⇔ Pl. Bema ⇔ Hala Targowa ⇔ Pl. Dominikański ⇔ Skargii ⇔ Teatralna ⇔ Pl. Teatralny ⇔ Renoma ⇔ Świdnicka ⇔ Arkady ⇔ Powstańców Śl. ⇔ Krzyki ⇔ Karkonoska ⇔ Przyjaźni Mijanka ⇔ Przyjaźni ⇔ Klecina Oporów ⇔ Grabiszyńska Cmentarz ⇔ FAT ⇔ Hallera ⇔ Ojca Beyzyma ⇔ Hallera ⇔ Powstańców Śląskich ⇔ Arkady ⇔ Świdnicka ⇔ Podwale ⇔ Krupnicza ⇔ Rynek ⇔ Plac Jana Pawła II ⇔ Legnicka ⇔ Plac Strzegomski ⇔ Legnicka ⇔ Lotnicza ⇔ Pilczyce ⇔ Stadion Miejski PKP ⇔ Kosmonautów ⇔ Leśnica TRASA STAŁA /Kowale/ Kromera ⇔ Most Warszawski ⇔ Jedności Narodowej ⇔ Poniatowskiego ⇔ Plac Bema ⇔ Mosty Młyńskie ⇔ Hala Targowa ⇔ Plac Dominikański ⇔ Kazimierza Wielkiego ⇔ Rynek ⇔ Plac Jana Pawła II ⇔ Legnicka ⇔ Plac Strzegomski ⇔ Śrubowa ⇔ Robotnicza ⇔ Wrocławski Park Przemysłowy 24 Osobowice ⇔ Osobowicka Cmentarz ⇔ Osobowicka ⇔ Most Osobowicki ⇔ Reymonta ⇔ Plac Staszica ⇔ Pomorska ⇒ Dubois ⇒ Dmowskiego ⇒ Most Sikorskiego ⇒ Plac Jana Pawła II ⇒ Podwale ⇒ Orląt Lwowskich ⇒ Plac Legionów ⇒ Grabiszyńska ⇒ FAT 23 TRASA STAŁA FAT ⇒ Hallera ⇒ Grabiszynek ⇒ Ojca Beyzyma ⇒ Hallera ⇒ Powstańców Śląskich ⇒ Arkady ⇒ Świdnicka ⇒ Podwale ⇒ Krupnicza ⇒ Rynek ⇒ Nowy Świat ⇒ Most Pomorski ⇔ Pomorska ⇔ ... ⇔ Osobowice KMTZ.ST/RADEK.J WWW.TR19.REPUBLIKA.PL /10.2016/19A/v2.0/ LINIE TYPU "PLUS" 31 TRASA STAŁA 32 TRASA STAŁA 33 TRASA STAŁA Gaj ⇔ Świeradowska ⇔ Bardzka ⇔ Kamienna ⇔ Hubska ⇔ Gliniana ⇔ Borowska ⇔ Dworzec Autobusowy ⇔ Stawowa ⇔ Piłsudskiego ⇔ Arkady ⇔ Piłsudskiego ⇔ Plac Legionów ⇔ Orląt Lwowskich ⇔ Podwale ⇔ Plac Jana Pawła II ⇔ Legnicka ⇔ Plac Strzegomski ⇔ Legnicka ⇔ Milenijna ⇔ Popowicka ⇔ Pilczycka ⇔ Królewiecka ⇔ Stadion Miejski Gaj ⇔ Świeradowska ⇔ Bardzka ⇔ Kamienna ⇔ Hubska ⇔ Gliniana ⇔ Borowska ⇔ Dworzec Autobusowy ⇔ Stawowa ⇔ Piłsudskiego ⇔ Arkady ⇔ Piłsudskiego ⇔ Plac Legionów ⇔ Orląt Lwowskich ⇔ Podwale ⇔ Plac Jana Pawła II ⇔ Legnicka ⇔ Plac Strzegomski ⇔ Legnicka ⇔ Milenijna ⇔ Popowicka ⇔ Pilczycka ⇔ Dokerska ⇔ Kozanów Stadion Olimpijski ⇔ Różyckiego ⇔ Most Szczytnicki ⇔ Oś Grunwaldzka ⇔ Plac Grunwaldzki ⇔ Most Grunwaldzki ⇔ Plac Społeczny ⇔ Plac Dominikański ⇔ Kazimierza Wielkiego ⇔ Rynek ⇔ Plac Jana Pawła II ⇔ Legnicka ⇔ Plac Strzegomski ⇔ Legnicka ⇔ Lotnicza ⇔ Pilczyce KMTZ.ST/RADEK.J WWW.TR19.REPUBLIKA.PL /10.2016/19B/v2.0/