29 Rajd Krakowski - wyniki

Strona Gminy Łapanów
Autor: Grzegorz Statek
04.09.2007.
31 sierpnia i 1 września 2007r. odbyła się 8 runda Rajdowego Samochodowego Pucharu PZM - 29 Rajd
Krakowski. Na trasy na terenie Łapanowa wyjechało 85 załóg, które jak co roku ścigały się drogami
Gminy Łapanów. Oficjalnego startu rajdu w piątek 31 sierpnia o godzinie 1900 w rynku w Łapanowie
dokonał Wójt Gminy Łapanów Jan Kulig.
Wśród kierowców z całej polski mieliśmy też przedstawicieli naszej gminy. Kierowca Wójcik Paweł z
pilotem Kaim Paweł samochodem Renault Clio wystartowali w rajdzie i wg. nieoficjalnych wyników zajęli
w klasyfikacji generalnej 21 miejsce a w swojej klasie N3 3 miejsce – wielkie gratulacje dla
zespołu. Zwycięzcą w klasyfikacji generalnej rajdu wg. nieoficjalnych wyników został Urbanowicz
Arkadiusz z pilotem Nowaczewski Jacek na Oplu Astra, drugie miejsce zajął Świątecki Grzegorz z pilotem
Walczak Piotr Citroenem Saxo VTS, trzecie miejsce zajął Ziarko Piotr z pilotem Miklaszewski Michał na