“ŚWIT” KAMIEŃSK

LUDOWY ZESPÓŁ SPORTOWY
80 LAT
1937-2017
Stadion Piłkarski im. majora Antoniego Maszewskiego, ul. Sportowa 3, 97-360 Kamieńsk, woj. łódzkie
CEL ROZGRYWEK
Celem rozgrywek jest popularyzacja zdrowego stylu życia, mini piłki nożnej oraz wyłonienie
najlepszej drużyny amatorskiej w naszym regionie.
ORGANIZATOR
URZĄD MIEJSKI W KAMIEŃSKU
ANIMATOR SPORTU ,,MOJE BOISKO ORLIK 2012’’
WARUNKI UCZESTNICTWA
 W turnieju mogą brać udział wszyscy mieszkańcy gminy (zrzeszeni i niezrzeszeni)
 Ustala się opłatę wpisowego 15 zł od zgłoszonej drużyny (w ramach opłaty organizator
zapewnia wodę, nagrody: puchary, medale itp., opiekę medyczną, sędziego zawodów)
 Turniej adresowany jest do mieszkańców Gminy Kamieńsk.
 W turnieju nie może wystąpić zawodnik nie będący mieszkańcem gminy.
 Organizator nie odpowiada za wszelkie uszczerbki na zdrowiu wynikłe w czasie trwania
zawodów.
TERMIN I SYSTEM ROZGRYWEK
 Turniej odbędzie się niedzielę 15 stycznia 2017 roku.
 Mecze rozgrywane będą na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej w Kamieńsku.
 Czas gry – zostanie ustalony w zależności od liczby drużyn
 Liczba zawodników podczas gry 4 + bramkarz
 Obowiązują zmiany hokejowe w wyznaczonej strefie zmian
ZGŁOSZENIA
 Zgłoszenia drużyn będą przyjmowane do czwartku 12 stycznia 2017 roku.
 Zgłoszenia można dokonać telefonicznie pod numerem telefonu 50347805 lub bezpośrednio
na kompleksie ,, Moje boisko Orlik 2012’’ w Kamieńsku ul. Sportowa 8.
80 LAT
1937-2017
PRZEPISY GRY
 W trakcie Turnieju respektuje się przepisy gry w futsal.
 Zawodnik wprowadza piłkę do gry w ciągu 3 sekund.
 Odległość muru od piłki przy stałych fragmentach gry wynosi 4 metry.
 Rzut od bramki wykonuje tylko bramkarz (nogą bądź ręką).
 Rzut z autu wykonywany jest nogą.
 Kary dyscyplinarne: sędzia może czasowo wykluczyć zawodnika z gry na 2 lub 5 minut – w
zależności od rodzaju przewinienia.
 W momencie straty bramki przez zespół grający w osłabieniu kara czasowa – w wypadku żółtej
kartki zostaje anulowana, w wypadku kartki czerwonej zespół gra w osłabieniu przez 5 minut
 Czerwona kartka powoduje wykluczenie z gry zawodnika z meczu, a w przypadku wybitnie
niesportowego zachowania zakazem gry w następnym meczu lub w drastycznych przypadkach
wykluczeniem zawodnika z turnieju
 W momencie straty bramki przez zespół grający w osłabieniu na skutek czerwonej kartki
można wprowadzić do gry innego zawodnika, niż ukaranego czerwoną kartką
ZASADY PUNKTACJI
 Drużyna za zwycięstwo otrzymuje 3 punkty, za remis 1 pkt. za porażkę 0 pkt.
 O Kolejności w grupie decyduje:
- liczba zdobytych punktów
- wynik bezpośredniego meczu między zainteresowanymi
- różnica bramek
- „mała tabela” między zainteresowanymi (bez meczu z najsłabszą drużyną grupy)
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 We wszystkich sprawach dotyczących Turnieju, a nie ujętymi w Regulaminie decyzje podejmie
Organizator.
 W spornych sytuacjach Organizator zastrzega sobie własną interpretację regulaminu.