JUDO NEWS 23.03.2013 w Wesołej odbył się drugi turniej

JUDO NEWS
23.03.2013 w Wesołej odbył się drugi turniej Ligi Funny Judo. Wystartowały w nim
3 zawodniczki z naszej szkoły: Zosia Krawczyk, Dominika Uchman i Halszka Kuśmierz
(dziewczynki z klasy 2a). Był to pierwszy start naszych młodych „wojowniczek”, stres był
przeogromny, były łzy po przegranych i wygranych walkach. Dziewczyny, brawa dla Was, za to
że podjęłyście wyzwanie, wystartowałyście w zawodach i osiągnęłyście świetne wyniki:
1 miejsce – Halszka Kuśmierz
3 miejsce – Dominika Uchman
5 miejsce – Zosia Krawczyk
13.04.2013 w warszawskim klubie „Ryś” odbył się trzeci turniej Ligi Funny Judo. W zawodach
tych wystartowało dwóch naszych uczniów: Kazio Jeleński (kl. 3b) i Alek Kuczalski (kl. 2b).
Kazik przegrał 2 walki i niestety odpadł z turnieju, ale walki te były naprawdę ciekawe. Kaziowi
zabrakło nieco doświadczenia i mocniejszej pracy rąk. Popracujemy nad tym na treningach.
Natomiast Alek pokazał na co go stać, choć to dopiero jego drugi start. Wygrał 4 walki przed
czasem i zajął 1 miejsce w swojej kategorii – walczył dojrzale, mądrze i zdecydowanie.