TRASA AUTOBUSU Tylko przystanki MZK i PKS
Transkrypt
TRASA AUTOBUSU Tylko przystanki MZK i PKS
TRASA AUTOBUSU Tylko przystanki MZK i PKS Wyjazd godz. 19.05, po kolei kolejne przystanki: - Grocholice Rynek - Os. Binków - Stacja BP - ul. Wyszyńskiego (każdy przystanek) - ul. Lipowa - ul. 9 Maja przystanek MZK - ul. Kwiatowa (naprzeciwko Megawatu) - ul. Piłsudskiego (naprzeciwko Urzędu Skarbowego) - ul. Sienkiewicza - Aleja Włókniarzy (naprzeciwko CPN Gotwald) - ul. Czapliniecka Szpital - Przy Patykach –BAL SYLWESTROWY 2016 (godz. 20-5) Autobus do Bełchatowa o godz. 5 według powyższej trasy Życzymy miłej zabawy