Wyniki i tabela II ligi kobiet serii VII z 05 12 09

Relacja naocznego świadka!
W siódmej serii spotkań II ligi kobiet w tenisie stołowym/obejmuje 4 woj. POM, KUJ-POM, WLK i ZPM/,
ostatniej kończącej I rundę tych rozgrywek. Dziewczęta z UKS Sucha Kosz. rozegrały mecz w Sianowie w z JKTS
Noteć Inowrocław/drużyna rezerw I ligi tego klubu/.
Po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu zwyciężyły gospodynie 6:4! Był to mecz pełen emocji, trzymający w
napięciu do końca. W miarę przebiegu meczu wynik ciągle był remisowy po deblach było 3:3 i wówczas spotkały
się, oczywiście teoretycznie, dwie pary silniejsze i dwie pary słabsze. Z tych czterech pojedynków miejscowe
wygrały 3, przy czym dwa z tych pojedynków miały bardzo dramatyczny przebieg. Daniela Gazicka dość gładko
ogrywa Katarzynę Palacz 3:1 i jest już 4:3 a na stole pierwszym Sandra Przywarta przegrywa setach już 0:2 z
Katarzyną Pietrzak i zrobiło się bardzo nerwowo w obozie miejscowych!
Jednak Sandra znana z ambicji i dużej odporności, od trzeciego seta zaczyna grać na poziomie do jakiego nas
przyzwyczaiła, walcząc zaciekle, wygrała trzy następne sety, do 11,9,6! No i Sucha prowadzi już 5:3!
Dwa ostatnie pojedynki są niezwykle zacięte, zawodniczki dają z siebie wszystko by wygrać! Martyna Moskwa
przegrywa 0:2 z Anią Jędrzejewską a na stole drugim Honorata Olczak przegrywa 1:2 z Iwoną Łuszczek!
Mrzonka o wygranym meczu i zdobycie pozycji lidera II ligi wydaje się, że bezpowrotnie ucieka!
Ale Martyna nie chciała być gorsza od Sandry i zabrała się skutecznie do odrabiania strat i trzy kolejne sety
wygrywa, do 4,6,8! Mecz jest już przez miejscowe wygrany 6:3 a ostatnią grę wygrywa zawodniczka z
Inowrocławia 3:1 i ustala wynik na 6:4 dla Suchej Kosz., nowego lidera tych rozgrywek po I rundzie!