Brązowi medaliści Mistrzostw Polski w Jiu-Jitsu - pl

Brązowi medaliści Mistrzostw Polski w Jiu-Jitsu
, 24/03/2011 17:06, autor: Rzecznik - Łukasz Masyk
Dwa brązowe medale zdobyli zawodnicy Zapaśniczego Klubu Sportowego Bielawianka podczas
Mistrzostw Polski NO-GI w brazylijskim jiu-jitsu. Mistrzostwa Polski w których bielawski klub
reprezentowali Bartłomiej Grabowski, Wiktor Osial, Mateusz Urban oraz Norbert Warchoł po raz
kolejny okazały się więc dużym sukcesem naszych sportowców.
Bartłomiej Grabowski, który walczył w kat. -61,49kg potwierdził swoją wysoką formę w walkach eliminacyjnych.
Chwila rozluźnienia w walce półfinałowej pozbawiła naszego zawodnika możliwości wystąpienia w walce finałowej. Mimo
przegranej w tym pojedynku Bartłomiej Grabowski wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski. Drugi krążek tego
samego kruszcu zdobył walczący trener Norbert Warchoł, występujący w kat. – 67,49kg.
Po zaciętych walkach eliminacyjnych z turnieju, mimo wielkiej ambicji odpadli Wiktor Osial – 73,49kg oraz Mateusz
Urban -85,49kg. Dla tych zawodników był to debiut w zawodach tej rangi.
- Jestem bardzo zadowolony ze startów swoich zawodników. Bartłomiej po raz kolejny zdobywa medal na zawodach.
Mam nadzieję, że jest to dobry początek jego kariery sportowej na matach krajowych oraz światowych. Swój start
uważam za udany lecz w dalszym ciągu muszę pracować nad poprawą elementów technicznych. Cieszy mnie to, że
coraz większa liczba osób z naszego klubu startuje zawodach tej rangi. Teraz czas na krótki odpoczynek oraz większe
przygotowanie do walki w kimonach (GI ). -podsumował mistrzostwa trener Norbert Warchoł
Kolejne starty bielawskich fighterów to II GOLD TEAM OPEN POLISH CHAMPIONSHIP oraz Memoriał Helio Grace.
Projekt: XOOOM