TRASY AUTOBUSÓW dnia 02. 09. 2013r. ( poniedziałek
Transkrypt
TRASY AUTOBUSÓW dnia 02. 09. 2013r. ( poniedziałek
TRASY AUTOBUSÓW dnia 02. 09. 2013r. ( poniedziałek ) Inauguracja roku szkolnego 2013 / 2014 DOWÓZ – uczniowie klas 5 – 6 SP oraz 1 – 3 G autobus nr 1 7:40 - Chynowie Folwark ( 9 ) 7:45 - Chynowie PKS ( 17 ) 7:50 - Kostkowo leśniczówka ( 6 ) 7:53 - Kostkowo Młoty ( 7 ) 7:58 - Płaczewo ( 6 ) 8:10 - Kostkowo ( plac przy torach ) razem - 45 uczniów autobus nr 2 7:45 - Dąbrówka ( 5 ) 7:50 - Salino PKS ( 16 ) 7:55 - Mierzynko PKS ( 18 ) 8:00 - Tadzino wybudowanie ( 1 ) 8:05 - Kostkowo ( plac przy torach ) razem - 40 uczniów autobus nr 3 7:35 - Strzebielinek ( 4 ) 7:42 – Lisewo jedn. ( 16 ) 7:45 - Jęczewo ( 12 ) 7:50 – Tadzino PKS ( 11 ) 7:53 - Kostkowo ( plac przy torach ) razem – 43 uczniów autobus nr 4 7:30 – Rybska Karczma ( 5 ) 7:33- Rybno tory ( 11 ) 7:38 – Rybienko wieś ( 11 ) 7:41 – Rybienko skrzyżowanie ( 1 ) 7:45 – Słuszewo ( 10 ) 7:50 - Kostkowo ( plac przy torach ) razem – 38 uczniów 8:03 – Lisewo wieś ( 25 ) 8:08 - Kostkowo ( plac przy torach ) razem – 25 uczniów 8:00 - Rybno PKS ( 35 ) 8:10 - Kostkowo ( plac przy torach ) razem – 35 uczniów autobus nr 3 8:55 - Strzebielinek ( 5 ) 9:01 - Lisewo Jednostka ( 7 ) 9:04 - Jęczewo ( 11 ) 9:12 - Płaczewo ( 2 ) 9:17- Kostkowo Młoty ( 7 ) 9:20 - Kostkowo szkoła razem – 32 uczniów autobus nr 4 9:00 - Rybska Karczma ( 2 ) 9:03 - Rybno tory ( 14 ) 9:08 - Rybienko wieś ( 5 ) 9:11 – Rybienko skrz. ( 2 ) 9:15 - Słuszewo (18 ) 9:20 – Kostkowo szkoła razem – 41 uczniów DOWÓZ – uczniowie klas 0 – 4 SP autobus nr 1 8:50 - Chynowie Folwark ( 9 ) 8:55 - Chynowie PKS ( 25 ) 9:00 – przez Kostkowo leśniczówka 9:03 - Kostkowo szkoła razem - 34 uczniów autobus nr 2 8:45 – Dąbrówka + Łęczyn Dolny ( 7+3 ) 8:50 - Salino PKS ( 6 ) 8:55 - Mierzynko PKS ( 8 ) 9:00 - Tadzino wybudowanie ( 2 ) 9:02 - Tadzino PKS ( 8 ) 9:05 - Kostkowo szkoła razem - 34 uczniów 9:13- Rybno PKS ( 40 ) 9:23 - Kostkowo szkoła razem – 40 uczniów 9:15 - Lisewo wieś ( 26 ) 9:20 - Kostkowo szkoła razem – 26 uczniów ODWÓZ – uczniowie klas 5 – 6 SP oraz 1 – 3 G autobus nr 1 11:00 - przyjazd Kostkowo szkoła 11:10 - odjazd Kostkowo szkoła 11:13 - Kostkowo leśniczówka ( 6 ) 11:18 - Chynowie PKS ( 17 ) 11:22 - Chynowie Folwark ( 9 ) 11:28 - Kostkowo Młoty ( 7 ) 11:33 - Płaczewo ( 6 ) razem - 45 uczniów autobus nr 2 11:00 - przyjazd Kostkowo szkoła 11:10 - odjazd Kostkowo szkoła 11:15 - Dąbrówka ( 5 ) 11:20 - Salino PKS ( 16 ) 11:25 - Mierzynko PKS ( 18 ) 11:30 - Tadzino wybudowanie ( 1 ) razem - 40 uczniów autobus nr 3 11:00 - przyjazd Kostkowo szkoła 11:10 - odjazd Kostkowo szkoła 11:13 - Tadzino PKS ( 11 ) 11:18 - Jęczewo ( 12 ) 11:21 - Lisewo Jednostka ( 16 ) razem – 39 uczniów autobus nr 4 11:00 - przyjazd Kostkowo szkoła 11:10- odjazd Kostkowo szkoła 11:13 – Rybienko skrz. ( 1 ) 11:17 – Słuszewo ( 10 ) 11:23 – Rybienko wieś ( 11 ) 11:28 – Rybno tory ( 11 ) 11:31 – Rybska Karczma ( 5 ) razem – 38 uczniów 11:30 - przyjazd Kostkowo szkoła 11:35 - odjazd Kostkowo szkoła 11:40 – Lisewo wieś ( 25 ) 11:45 – Strzebielinek ( 4 ) razem – 29 uczniów 11:40 - przyjazd Kostkowo szkoła 11:45 - odjazd Kostkowo szkoła 11:55 - Rybno PKS ( 35 ) razem – 35 uczniów autobus nr 3 12:10 - przyjazd Kostkowo plac przy torach 12:20 - odjazd Kostkowo plac przy torach 12:23 – Kostkowo Młoty ( 7 ) 12:28 – Płaczewo ( 2 ) 12:36 - Jęczewo ( 11 ) 12:39 - Lisewo Jednostka ( 7 ) 12:45 - Strzebielinek ( 5 ) razem – 32 uczniów autobus nr 4 12:10 - przyjazd Kostkowo plac przy torach 12:20 - odjazd Kostkowo plac przy torach 12:23 – Rybienko skrz. ( 2 ) 12:27 - Słuszewo ( 18 ) 12:33 – Rybienko wieś ( 5 ) 12:38 - Rybno tory ( 14 ) 12:41 - Rybska Karczma ( 2 ) razem – 41 uczniów ODWÓZ – uczniowie klas 0 – 4 SP autobus nr 1 12:10 - przyjazd Kostkowo plac przy torach 12:20 - odjazd Kostkowo plac przy torach 12:23 – przez Kostkowo leśniczówka 12:28 - Chynowie PKS ( 25 ) 12:33 - Chynowie Folwark ( 9 ) razem - 34 uczniów autobus nr 2 12:10 - przyjazd Kostkowo plac przy torach 12:20 - odjazd Kostkowo plac przy torach 12:25 – Dąbrówka + Łeczyn Dolny ( 7+3 ) 12:30 - Salino PKS ( 6 ) 12:35 - Mierzynko PKS ( 8 ) 12:40 - Tadzino wybudowanie ( 2 ) 12:42 - Tadzino PKS ( 8 ) razem - 34 uczniów 12:45 - przyjazd Kostkowo pl. przy torach 12:50 - odjazd Kostkowo pl. przy torach 13:00 - Rybno PKS ( 40 ) razem – 40 uczniów 12:45 - przyjazd Kostkowo plac przy torach 12:50 - odjazd Kostkowo plac przy torach 12:55 – Lisewo wieś ( 26 ) razem – 26 uczniów