Dobra passa Lwów trwa!

Autor:
Niesamowity przebieg ma II runda Wojewódzkiej Ligi Młodziczek w Koszykówce w wykonaniu
młodych podopiecznych UKS LWY z Lwówka. W 5 ostatnich meczach dziewczyny pięciokrotnie
odśpiewały i wytańczyły na koniec meczu upragnione ole…ole! Największym zaskoczeniem
ostatniej kolejki było pokonanie faworyzowanego zespołu MUKS I Poznań. Podczas pierwszego
spotkania w Poznaniu lepsze okazały się gospodynie wygrywając 81:53.W niedzielę 7 kwietnia we
lwóweckiej hali od pierwszej minuty lepsze były koszykarki z Lwówka wygrywając już po I
kwarcie 22:8! Dalszy przebieg pojedynku dostarczył licznie zgromadzonej publiczności wielkie
emocje, gdyż prowadzenie w tym meczu zmieniało się wielokrotnie. W 4 kwarcie za 5 przewinień
boisko musiały opuścić Zuza Rzeszutek i Wera Gintr owicz. Wydawało się że starania całego
zespołu pójdą na marne…nic bardziej mylnego! Końcówka meczu należała do gospodarzy i
ostatecznie Lwy pokonały zespół wielokrotnych mistrzyń Polski 68:64! Brawo dziewczyny za udany
rewanż! Punkty dla LWÓW zdobywały: Ania Ratajczak 20 pkt, Wiktoria Batura 13, Zuza
Rzeszutek 12, Ola Marciniak 11, Gloria Gulczyńska i Eliza Kokot po 4, Ola Minge i Ola Przewoźna
po 2 pkt. --------------------------------------------------------------------------------------------------------- 23
marca, również we własnej hali dziewczyny pokonały zespół OKSIR z Witkowa 80:50… Punkty dla
LWÓW zdobywały: Wiktoria Batura 24 pkt, Ania Ratajczak 13,Eliza Kokot 10, Ola Minge 9,
Gloria Gulczyńska 8, Zuza Rzeszutek 6, Ola Marciniak i Wera Gintrowicz po 4, Weronika Batura
2 pkt. W niedzielę 13 kwietnia, nasz zespół czeka kolejna wyprawa do Kórnika. W pierwszym
meczu nasze dziewczyny uległy nieznacznie po dogrywce. Natomiast 27 kwietnia o godz.11.00 nasze
dziewczyny na własnym parkiecie podejmować będą MKS MOS Konin. ZAPRASZAMY!!!