KMP KIELCE NASI POLICJANCI 6 RAZY NA PODIUM

KMP KIELCE
Źródło:
Wygenerowano: Środa, 8 marca 2017, 08:25
NASI POLICJANCI 6 RAZY NA PODIUM
W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc 2016
połączone z Mistrzostwami Dzierżoniowa 2016. Dwóch policjantów reprezentujących na nich garnizon
świętokrzyski w swoich kategoriach wagowych, zajęli w nich czołowe miejsca. Funkcjonariusze, aż sześć razy
stanęli na podium.
Cała impreza miała miejsce w minioną sobotę w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie. Mistrzostwa Polski Służb
Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc rozegrane zostały w 7 kategoriach wagowych oraz 3 kategoriach OPEN.
Natomiast w Mistrzostwach Dzierżoniowa walka o zwycięstwo toczyła się w 8 kategoriach wagowych oraz 5 kategoriach
OPEN.
Policjanci reprezentujący nasz garnizon zajmując wysokie miejsca, aż sześć razy stanęli na podium tych połączonych
mistrzostw.
Post. Michał Baran z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach zajął pierwsze miejsce zarówno w mistrzostwach służb jak i
dzierżoniowskich zawodach w kategorii wagowej do 90 kg wyciskając 217.5 kg. Drugie miejsce zdobył on również w
klasyfikacji OPEN mundurowych, a w tej samej klasyfikacji w drugich odbywających się równocześnie zawodach uplasował
się na trzeciej pozycji.
Natomiast drugi z funkcjonariuszy, który wziął udział w sobotnich zmaganiach, na co dzień pełni służbę w pionie
kryminalnym III Komisariatu Policji w Kielcach. Policjant również z zawodów wrócił z medalami. W wynikiem 227.5 kg. zajął
on drugie miejsce w kategorii wagowej do 110 kg, zarówno w mistrzostwach służb mundurowych jak i Dzierżoniowa.
W tych połączonych zawodach wystartowało łącznie około 100 zawodników, a wśród nich tylko 2 osobowa ale niezwykle
skuteczna reprezentacja województwa świętokrzyskiego.
Najlepsi uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody, a także puchary, medale i dyplomy.