wersja do druku
Transkrypt
wersja do druku
Rozkład jazdy linii Inowrocław Dworcowa / Szklarska - Warszawa D.A. Zachodni przez: Inowrocław ul. Niepodległości / Wojska Polskiego - Zapadłe, Inowrocław Mątwy Pętla Kruszwica Rynek, Chełmce II, Radziejów ul. Objezdna / Stokrotka., Brześć Kujawski pętla autobusowa, Włocławek, Kowal P. Dw., Baruchowo P17/P18 Gostynin, Łąck ul. Warszawska, Gąbin, Sanniki, Sochaczew, Błonie, Ożarów Mazowiecki ul. Poznańska, Rozkład ważny od: 04.12.2015 P-b ODJAZD 08:30 08:35 08:40 08:53 08:54 09:05 09:12 09:38 09:53 10:10 10:20 10:40 10:43 10:55 11:08 11:20 11:50 12:18 12:33 12:55 Przystanki i dworce Inowrocław PKS Inowrocław ul. Niepodległości/Wojska Pol. Nr 163 - Zapadłe nr 22 Inowrocław Mątwy Pętla nr 41/Poznańska 173 Kruszwica Stary Rynek Kruszwica ul. Kościuszki Chełmce II Radziejów Dw. PKS Brześc Kujawski pętla autobusowa Włocławek PKS stanowisko 7 Kowal P.Dw. Baruchowo W25/W24 Gostynin D.A. Gostynin ul. Płocka I Łąck ul. Warszawska Gąbin D.A. ul. Topolowa Sanniki Sochaczew Pl. Św. Dominika / Kościuszki Błonie ul. Sochaczewska Ożarów Mazowiecki ul. Poznańska Warszawa Dw. Zachodni - stanowisko nr 2 P - Komunikacja pospieszna b- Kursuje codziennie z wyjątkiem 25 grudnia, 1 stycznia, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych P-b POWRÓT 20:25 20:20 20:15 20:02 20:01 19:50 19:43 19:17 19:02 18:45 18:35 18:15 18:12 18:00 17:47 17:35 17:05 16:37 16:22 16:00