Asta A-299T-6LJI PISTOLET DO SILIKONU
www.elektroautomatyka.net.pl Asta A-299T-6LJI PISTOLET DO SILIKONU http://www.elektroautomatyka.net.pl/product/show/4632 Cena katalogowa : 283.00 zł Cena: 230.00 zł brutto Cechy produktu Opis produktu Profesjonalny pistolet do nakładania mas silikonowych ● ● ● ● Profesjonalny pistolet do wyciskania wszelkiego typu mas uszczelniających i klejących z tzw. „kiełbas” (600ml) Trzpień wyciskający wykonany z metalu oraz usadowiony w solidnej obudowie, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia Miękki spust umożliwiający regulowanie dozowanej masy Niezastąpiony przy pracach wykończeniowych i warsztatowych Dane techniczne: Model Zużycie powietrza Ciśnienie Bar Pojemność zbiornika ml Dł.dyszy Całkowita długość Wlot powietrza Masa kg A-299T-6LJL 113 3-5 600 204 450 1/4'' 2.17 ELEKTRO-AUTOMATYKA Sprzedaż elektronarzędzi, urządzeń spawalniczych, maszyn budowlanych, pneumatyki, narzędzi warsztatowych, firmowych ubrań roboczych oraz maszyn ogrodowo leśnych. Sklep Bochnia ul. Brzeska 50 32-700 Bochnia Sklep Brzesko ul. Szarych Szeregów 23 32-800 Brzesko Serwis, Magazyn ul. Św. Brata Alberta 4 32-800 Brzesko tel. 691 572 333 e-mail: [email protected] tel. 609 523 230 e-mail: [email protected] tel. 609 523 645 e-mail: [email protected]