Asta A-299T-6LJI PISTOLET DO SILIKONU

www.elektroautomatyka.net.pl
Asta A-299T-6LJI PISTOLET DO
SILIKONU
http://www.elektroautomatyka.net.pl/product/show/4632
Cena katalogowa : 283.00 zł
Cena: 230.00 zł brutto
Cechy produktu
Opis produktu
Profesjonalny pistolet do nakładania mas silikonowych
●
●
●
●
Profesjonalny pistolet do wyciskania wszelkiego typu mas uszczelniających i klejących z tzw. „kiełbas” (600ml)
Trzpień wyciskający wykonany z metalu oraz usadowiony w solidnej obudowie, dzięki czemu nie ma ryzyka
uszkodzenia
Miękki spust umożliwiający regulowanie dozowanej masy
Niezastąpiony przy pracach wykończeniowych i warsztatowych
Dane techniczne:
Model
Zużycie
powietrza
Ciśnienie
Bar
Pojemność
zbiornika ml
Dł.dyszy
Całkowita
długość
Wlot
powietrza
Masa
kg
A-299T-6LJL
113
3-5
600
204
450
1/4''
2.17
ELEKTRO-AUTOMATYKA Sprzedaż elektronarzędzi, urządzeń spawalniczych, maszyn
budowlanych, pneumatyki, narzędzi warsztatowych, firmowych ubrań roboczych oraz
maszyn ogrodowo leśnych.
Sklep Bochnia
ul. Brzeska 50
32-700 Bochnia
Sklep Brzesko
ul. Szarych Szeregów 23
32-800 Brzesko
Serwis, Magazyn
ul. Św. Brata Alberta 4
32-800 Brzesko
tel. 691 572 333
e-mail: [email protected]
tel. 609 523 230
e-mail: [email protected]
tel. 609 523 645
e-mail: [email protected]