Rozkład jazdy autobusów
Transkrypt
Rozkład jazdy autobusów
I autobus: Sangrodz, Ciosny, Olszowa I autobus – godz. odjazdu z przystanku rano Rozwożenie po zajęciach Miejscowość Miejscowość Godzina odjazdu 650 Szkoła Ujazd 1430 Sangrodz posesja 28 700 Przedszkole 1432 Przedszkole Ujazd 703 Sangrodz pętla 1437 Szkoła 707 Sangrodz posesja 28 1440 Niewiadów posesja 28 709 Przedszkole 1444 Lipianki 17 713 Szkoła 1446 Ciosny 9 715 Niewiadów posesja 28 1450 Buków (świetlica) 719 Lipianki 1452 Buków (przystanek PKS) 722 Ciosny 9 1454 Szkoła 725 Buków (świetlica) 1456 Przedszkole 728 Buków (przyst.) 1458 Stasiolas 730 Szkoła 1501 Olszowa przystanek PKS 735 Przedszkole 1503 Helenów 2 740 Stasiolas 1508 Helenów przystanek PKS 744 Olszowa przystanek 1513 Kol. Olszowa 11 746 Helenów 2 1517 Przedszkole Ujazd 749 Helenów przystanek 1519 Szkoła 752 Kol. Olszowa 11 1521 Sangrodz (pętla) Opiekunowie: Dowożenie: Emilia Małagowska Rozwożenie: Emilia Małagowska Godzina odjazdu II autobus: Dębniak, Bielina, Wólka Krzykowska, Kol. Ujazd II autobus - godz. odjazdu z przystanku rano Miejscowość Rozwożenie po zajęciach Godzina odjazdu 650 Szkoła Ujazd 1430 Dębniak 19 659 Przedszkole 1432 Dębniak (świetlica) 704 Bielina szkoła 1440 Wygoda 706 Dębniak 19 1444 Ujazd przedszkole 709 Dębniak (świetlica) 1446 Ujazd szkoła 713 Wygoda 6 1449 Teklów 1 715 Ujazd przedszkole 1453 Wólka Krzykowska 11 719 Ujazd szkoła 1455 Wólka Krzykowska 6 723 Teklów 1 1459 Maksymów 11 725 Wólka Krzykowska 11 1503 Olszowa Piaski 8 728 Wólka Krzykowska 6 1505 Stasiolas 730 Maksymów 11 1508 Kol. Ujazd 1 733 Olszowa Piaski 8 1510 Przedmieście Ujazd 3 735 Stasiolas 1513 Ujazd przedszkole 737 Kol. Ujazd 1515 Ujazd szkoła 740 Przedmieście Ujazd 3 1517 Bielina szkoła Opiekun: Dowożenie: Halina Gajda Rozwożenie: Halina Gajda Miejscowość Godzina odjazdu 2016/2017 III autobus: Tobiasze, Ojrzanów, Przesiadłów, SKR, Skrzynki III autobus - godz. odjazdu z przystanku rano Miejscowość Godzina Rozwożenie po zajęciach Miejscowość Godzina odjazdu odjazdu Ujazd szkoła 645 Szkoła Ujazd 1430 Tobiasze 31 651 Przedszkole 1432 Ojrzanów przystanek 653 Tobiasze 31 1438 Przesiadłów szkoła 658 Ojrzanów przystanek 1440 Ujazd przedszkole 703 Przesiadłów szkoła 1443 Ujazd szkoła 705 Przedszkole 1448 Łominy 4 708 SP Ujazd 1450 Bronisławów przystanek 710 Łominy 4 1453 Konstancin 2 712 Bronisławów przyst. 1455 Józefin przystanek 714 Konstancin 2 1456 Ujazd szkoła 716 Józefin 1458 Ujazd przedszkole 717 SP Ujazd 1500 Skrzynki świetlica 725 Przedszkole 1502 Skrzynki SKR 727 Skrzynki świetlica 1507 Ujazd przedszkole 732 Skrzynki SKR 1510 Ujazd szkoła 734 Opiekun: Dowożenie: Cezary Pająk Rozwożenie: Cezary Pająk Rozkład jazdy autobusów – zajęcia dodatkowe 2016/2017 wtorek i środa rozkład rozwożenia dot. zajęć dodatkowych obowiązuje od 06.09.2016 r. (wtorek) Autobus I Przystanek ZS Ujazd Lipianki 17 Ciosny 9 Buków świetlica wiejska Buków przystanek PKS Łominy 4 Bronisławów przystanek PKS Konstancin 2 Józefin przystanek Szkoła Ujazd Sangrodz za rzeką Sangrodz przystanek Tobiasze Ojrzanów świetlica Przesiadłów Skrzynki świetlica wiejska Skrzynki Szkoła Ujazd Opiekunowie: Autobus I – Elżbieta Krawęcka Autobus II – Emilia Małagowska Godzina 1610 1616 1618 1620 1622 1625 1627 1629 1631 1633 1638 1640 1642 1644 1648 1651 1653 1700 Autobus II Przystanek Szkoła Ujazd Teklów 1 Wólka Krzykowska 9 Wólka Krzykowska 6 Wólka Krzykowska 11 Wygoda 2 Bielina Dębniak świetlica Dębniak 19 Maksymów 11 Olszowa Piaski 8 Olszowa przystanek PKS Helenów 2 Helenów przystanek PKS Kolonia Olszowa 11 Stasiolas 11 Stasiolas przystanek Kolonia Ujazd 1 Ujazd, Przedmieście 3 Godzina 1610 1613 1615 1617 1621 1624 1626 1628 1631 1635 1637 1639 1642 1644 1646 1648 1650 1652 1654