Feryjne Turnieje Koszykówki i Piłki No nej

Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku-Kamiennej
Feryjne Turnieje Koszykówki i Piłki Nożnej-WYNIKI!
28.01.2013.
W dniu 22 stycznia w hali sportowej przy ul.Sienkiewicza 34 odbył się Turniej Koszykówki 3vs3 - "Skarżyski Basket Ferie 2013" , organizatorem turnieju było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn,najlepszą okazała się drużyna Murzyni z Bronksu, która w finale pokonała po dogrywce
Eleganckich Chłopaków 10:9. W feryjnym turnieju koszykówki 3vs2 wzięło udział 6 drużyn : Skarżysko Buls,Murzyni z Bronksu,Team Dara,Mysie Pysie,Eleganckie Chłopaki i Mieszańce. Drużyny mogły składać się od 3 do 4 zawodników z rocznika 1997 -1999, mecze odbywały się do 15 zdobytych punktów lub 10 minut gry.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po 3 zespoły, z których do półfinałów awansowały po dwie najlepsze drużyny.
Z grupy A awans uzyskali Eleganckie Chłopaki i Mysie Pysie, z grupy B Murzyni z Bronksu i Team Dara. W meczach półfinałowych Elegamckie Chłopaki pokonali Team Dara 15:3 , Murzyni z Bronksu wygrali z Mysie Pysie 11:3.
W spotkaniu o 5 miejsce Mieszańce pokonali Skarżysko Bulls 7:6. Trzecie miejsce w turnieju zajęła drużyna Team Dara, która w małym fianale pokonała Mysie Pasie 8:7. Zwycięzcą turnieju Koszykówki 3VS3 - "Skarżyki Basket Ferie 2013" została drużyna Murzyni z Bronksu, która w
finale pokonała po dogrywce Eleganckich Chłopaków 10:9.
Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. W przerwie między meczami odbył się konkurs rzutów za 3 punkty w którym zwyciężył Arkadiusz Bożek.
Natomiast 24 stycznia w hali sportowej przy ul.Sienkiewicza 34 odbył się Feryjny Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas IV-VI, organizatorem turnieju było Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku. W turnieju wzięło udział siedem http://mcsir.skarzysko.pl
Utworzono 8 March, 2017, 18:34
drużyn.Zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa Nr 1, która w finale
pokonała Szkołę Podstawową Nr 5(B) 7:0.
W hali sportowej Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbył się Feryjny Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas IV-VI. W turnieju wzięło udział siedem drużyn : Szkoła Podstawowa Nr 1,Szkoła Podstawowa Nr 5 (A),Szkoła Podstawowa Nr 5 (B),Szkoła Podstawowa Nr 7,Szkoła Podstawowa Nr 8 ,Szkoła Podstawowa Nr 13 i Szkoła
Podstawowa w Gadce. Spotkania sędziowali Rafał Sokołowski i Dariusz Kasprzyk.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy w których zagrały każdy z każdym. Zwycięzcy grup zagrali w finale, drużyny z drugich miejsc rozegrały mecz o miejsca 3-4, w meczu o piąte i szóste miejsce w turnieu spotkały się drużyny, które zajęły 3 miejsca w grupach.
Zwycięzcą turnieju została Szkoła Podstawowa Nr 1 , która w finale pokonała Szkołę Podstawową Nr 5 (B) 7:0. Trzecie miejsce przypadło reprezentacji Szkoły Podstawowej Nr 5 (A),która pokonała w małym finale Szkołę Podstawową Nr 8 3:2. W meczu o 5 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 7 pokonała SP 13 2:0.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Michał Mydlarz (SP1).
SP 1 zagrała w składzie - Michal Mydlarz,Kacper Mrcinkowski, Kamil Scelina,Filip Uryniuk,Filip Kutera,Konrad Skalski,Jakub Ungier,Miłosz Dziędziel. Opiekun Marcin Sławiński Wyniki Turniej
Koszykówki 3vs3 - "Skarżyski Basket Ferie 2013"