Wyniki
SPRAWOZDANIE Z MISTRZOSTW URYSNOWA W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W ROKU
SZKOLNYM 2016/2017 (ELIMINACJE WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY)
Sprawozdanie
Mistrzostwa Ursynowa w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców będącymi eliminacjami dzielnicowymi WOM
odbyły się w hali sportowej LXIII LO im. L. Kossutha w dniach 25.10-10.11.2016. W turnieju wzięły udział 2
drużyny reprezentujące ursynowskie licea ogólnokształcące dziewcząt: LXIII LO, LXX LO oraz 5 drużyn
chłopców: LXIII LO, LXX LO, SLO -4, NLO-61, LO Przymierze Rodzin.
·8 Społeczne LO - 4
W rywalizacji dziewcząt pierwsze miejsce zajęło LO LXX które po zaciętym spotkaniu pokonało
drużynę LO LXIII 12 : 9
Najlepszym zawodnikiem turnieju chłopców i królem strzelców został zawodnik z NLO - 61 Piotr
Kalbarczyk ( 17 bramek ) a wśród dziewcząt najlepszą zawodniczką i najlepszym strzelcem – Daria Haładuda
z LXIII LO ( 8 bramek ). Wszystkie zespoły biorące udział w finałach zostały nagrodzone pucharami. Drużyną,
która wygrała rywalizację fair play zostało LXX LO zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Nad
bezpieczeństwem uczestników turnieju czuwała opieka medyczna. Zawody przebiegały w sportowej i