Rozkład jazdy - MPK Nowy Sącz
Transkrypt
Rozkład jazdy - MPK Nowy Sącz
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o. o. w Nowym Sączu 33-310 Nowy Sącz, ul. Wyspiańskiego 22 tel. 18 443 88 97 www.mpk.sacz.pl 18 Przystanek: Węgierska - Urząd Pracy Kierunek: Żeleźnikowa Wielka - pętla Ważny od: Przystanki Kazimierza Wielkiego Kościuszki Jagiellońska - Planty Aleja Wolności Aleja Batorego Dw. Aut. MPK st. 2 Asnyka Węgierska - ZUS Węgierska - Rafa Węgierska - Urząd Pracy Węgierska - Galeria Węgierska - Carbon Biegonicka - Kościół Biegonicka - Granica granica Nowy Sącz - Stary Sącz granica Nowy Sącz - Stary Sącz Łazy Biegonickie - Dom Kultury Biegonicka - Wójcikowa Mała Poręba - Ruczaj Łazy Biegonickie - Skrzyżowanie Gaj granica Stary Sącz - Nawojowa granica Stary Sącz - Nawojowa Żeleźnikowa Wielka - Cmentarz Żeleźnikowa Wielka - Kościół Żeleźnikowa Wielka - Szkoła Żeleźnikowa Wielka - pętla Legenda: C - Kurs skrócony do Żeleźnikowej Cmentarz P - Do Poręby - Ruczaj W - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje) W - Nie kursuje od 1.07 do 31.08 (wakacje) NK - Nie kursuje od 1.04 do 31.10 (w zamian kursują linie 40 48) NK - Nie kursuje od 1.04 do 31.10 (w zamian kursują linie 40 48) NK - Nie kursuje od 1.04 do 31.10 (w zamian kursują linie 40 48) NK - Nie kursuje od 1.04 do 31.10 (w zamian kursują linie 40 48) NK - Nie kursuje od 1.04 do 31.10 (w zamian kursują linie 40 48) NK - Nie kursuje od 1.04 do 31.10 (w zamian kursują linie 40 48) Godz Dni robocze Godz Soboty Godz Niedziele 5 16, 46 NK 5 46 5 6 06 W, 46 6 48 6 58 8 46 8 56 8 36 10 16 10 10 12 06 NK 12 12 13 36 13 14 36 14 06 14 06 15 36 NK 15 46 15 46 17 31 17 19 33 19 21 12 21 13 17 13 19 13 21 i i i i i i 1/1 Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)