Drugie spotkanie ligowe rozegraliśmy 04 kwietnia. W meczu z

Drugie spotkanie ligowe rozegraliśmy 04 kwietnia. W meczu z TORNADO wygraliśmy 2 :
1. Cztery dni później drużyna nasza zagrała z BAKO, zwyciężając w tym spotkaniu 2 : 0.
Czwarta kolejka spotkań miała miejsce 11 kwietnia. W spotkaniu z zespołem JUNIORZY
KKS również odnieśliśmy kolejne zwycięstwo 2 : 0. Na koniec rundy zasadniczej zespół
DWÓR OSMOLICE - WSOSP Dęblin zagrał z DRUŻYNĄ ROBSONA. I tym razem
siatkarze nasi odnieśli odnotowali pewną wygraną, w stosunku 2 : 0.
zagrał z czwartą drużyną rundy zasadniczej - SKLEP SPORTOWY ATLANTIS. Jedynie w
pierwszym secie spotkanie było wyrównane, i do samego końca wynik pozostawał sprawą
otwartą. Więcej spokoju zachowali jednak nasi siatkarze i skutecznie doprowadzili seta do
zwycięstwa. W drugiej partii natomiast drużyna z Dęblina od samego początku postawiła
wysokie wymagania i pewnie zwyciężyła tą odsłonę i całe spotkanie 2 : 0.
Do ścisłego finału z drugiego meczu półfinałowego awansowała drużyna TORNADO, która
nie bez problemu zwyciężyła z juniorami KKS-u Kozienice. W meczu finałowym "wojskowi"
z Dęblina od samego początku pewnie prowadzili swoją grę, w każdym secie wysoko
zwyciężając swojego przeciwnika. Po niespełna czterdziestu minutach meczu na tablicy
widniał wynik 2 : 0 dla naszego zespołu.