Turniej Szachowy z okazji Święta Niepodległości

09 listopada 2016
kategoria:
Aktualności
Uczestnicy turnieju
Tradycyjnie, jak co roku, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Miasto Czeladź zorganizowali Turniej Szachowy
z okazji Święta Niepodległości. Królewską grę rozegrało ok. 50 osób w różnym wieku.
Klasyfikacja zwyciezców przedstawia się następująco:
W kategorii OPEN Szach-mat powiedzieli Andrzej Gromada, który zajął 1 miejsce, Markowi Sensule
przypadło 2 miejsce, zaś 3 Krzysztofowi Zarychcie.
W kategorii do lat 10 chłopców 1 miejsce zajął Jakub Omyliński, a 2 Wojciech Jasieniecki.
W kategorii do lat 10 dziewcząt 1 miejsce zajęła Magdalena Oborska.
W kategorii do lat 15 chłopców 1 miejsce zajął Arkadiusz Hopek, 2 miejsce Dawid Saletnik, wśród dziewcząt
najlepiej spisała się Mysłek Zuzanna.
Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz upominkami w postaci smyczy i kubków, które
wręczył dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Henryk Michalski. Zwycięzcom gratulujemy, a
uczestnikom dziękujemy za liczne przybycie i za zaciętą strategiczną walkę.
Źródło: MOSiR Czeladź