Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt i chłopców

Oficjalny Portal Miasta i Gminy Człopa
Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt i
chłopców
W hali sportowej P-NCKiS w Człopie dnia 9 lutego 2017 roku odbył się w ramach „Gimnazjady” Powiatowy Turniej
Piłki Ręcznej dziewcząt.
W zawodach wzięło udział 5 szkół – Wałcz Nr 2, Mirosławiec, Człopa, Chwiram i Tuczno. Finał wygrał Mirosławiec z
Człopą wynikiem 12:0 i on będzie reprezentował Powiat Wałecki na szczeblu regionalnym. Ostatecznie klasyfikacja
turnieju wygląda następująco 1. Mirosławiec, 2. Człopa, 3.Tuczno, 4.Chwiram, 5. Wałcz Nr 2.
W turnieju Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Człopie reprezentowały uczennice: Federowicz Paulina,
Goleniowska Weronika, Cieplińska Anita, Żeszot Malwina, Olijarczyk Joanna, Skotnicka Weronika, Ławrynowicz
Karolina, Dereś Julia, Werner Daria, Olczak Wiktoria, Grzelewska Angelika. Opiekunem drużyny jest Dariusz Baniowski.
1
*** Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej chłopców ***
2
W hali sportowej Zespołu Szkół w Tucznie dnia 8 lutego 2017 roku odbył się w ramach „Gimnazjady” Powiatowy
Turniej Piłki Ręcznej chłopców. W zawodach wzięło udział 6 szkół – Wałcz Nr 1, Wałcz Nr 2, Mirosławiec, Człopa,
Piecnik i Tuczno. Człopa przegrała mecz o 3 miejsce z Wałczem Nr 1 17:11, a finał wygrał Mirosławiec z Wałczem Nr 2
wynikiem 11:5. Końcowa klasyfikacja turnieju wygląda następująco: 1.Mirosławiec, 2. Wałcz Nr 2, 3. Wałcz Nr 1, 4.