Prądy,kościół
Transkrypt
Prądy,kościół
Opolskie PKS S.A. ul. Rodziewiczówny 1, 45-348 Opole Rozkład ważny od: 30.06.2012 do: 28.06.2013 Prądy,kościół Kierunek przez Chróścina Op. Dąbrowa,szkoła Siedliska,wieś Niemodlin,d.a. Opole,d.a. Chróścina Op. Opole,d.a. Sokolniki OZNACZENIA KURSÓW: Godziny odjazdu Dni robocze 14:00 S 07:00 S 08:01 F 16:11 F 20:46 F 07:00 F 13:00 F 17:20 F 05:00 F Sobota 15:11 F 18:56 F 16:01 09:00 F 15:35 F 07:00 F - kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze S- kursuje w dni nauki szkolnej Opłata za przejazd na terenie miasta autobusami OPKS S.A. 2,00 zł Dyżurny ruchu tel. 77 454 46 50 tel.kom.600 445 007 Szczegółowy rozkład jazdy na stronie: www.pks.opole.pl