GIEŁDA MASZYN Sp - Aukcje Getin Leasing

TPF CONSULTING
50-077 WROCŁAW
ul. Kazimierza Wielkiego 67
mgr inż. Warnicki Wojciech niezależny RZECZOZNAWCA w zakresie
Wyceny Maszyn, Urządzeń i Pojazdów Specjalistycznych
WYCENA RYNKOWA
Zamawiający:
GETIN LEASING Spółka Akcyjna SKA
ul. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
Aktualna wartość rynkowa poziom cen IV kw. 2014 r.
1.
Szafa chłodnicza LIEBHERR typ GKv-6410..................................2 600 zł
Słownie: dwa tysiące sześćset zł
Uwaga: Oszacowane wartości nie zawierają podatku VAT.
Umowa nr 0426792/2014
Opracowali:
mgr inż. Wojciech Warnicki
mgr Zbigniew Kowalewski
ul. Kazimierza Wielkiego 67,
50-077 Wrocław
Wrocław – 20 października - 2014 r.
3.0. PRZEDMIOT WYCENY.
3.1.
Szafa chłodnicza LIEBHERR typ GKv-6410
Brak dokumentacji, deklaracji zgodności
3.1.1. Charakterystyka techniczna
- Producent
- Typ
- Numer serii
- Rok produkcji
- Zasilanie
- Czynnik / ilość
- Pojemność
- Sprężarka Embraco
- Masa
- Wymiary zewnętrzne
- długość
- wysokość
- szerokość
- LIEBHERR
- GKv-6410
- 82.456.884.7
- brak
- 230 V
- R600a/ 70 g
- 663 l
- EMT45CDP
- 98 kg
- 740 mm
- 740 mm
- 2 050 mm
3.1.2. Przeznaczenie i opis.
Szafa chłodnicza LIEBHERR typ GKv-6410 służyła do przechowywania produktów
spożywczych w niskiej temperaturze.
Za producentem:
 materiał obudowy: stal.
 Kolor obudowy: biały.
 Materiał drzwi: stal.
 Materiał wnętrza: tworzywo sztuczne w kolorze białym.
 Rodzaj sterowania: sterowanie elektroniczne.
 Wskaźnik temperatury: zewnętrzny cyfrowy.
 Awaria - sygnał ostrzegania: optyczny i dźwiękowy.
 Regulowane półki: 6.
 Materiał półek: ruszty ocynkowane.
 Maksymalne obciążenie półek: 60 kg.
 Dostosowana do normy gastronomicznej GN 2/1.
 Ergonomiczny uchwyt drążkowy.
Szafa chłodnicza LIEBHERR typ GKv-6410 złożona w magazynie. Sprawna elektrycznie –
sprężarka chłodnicza uruchamia sie, oświetlenie sprawne. Brak możliwości sprawdzenia
urządzenia w działaniu i potwierdzenia sprawności chłodzenia, niewielkie ślady eksploatacji,
drobne uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, wymaga przeglądu serwisowego.