GIEŁDA MASZYN Sp - Aukcje Getin Leasing
TPF CONSULTING 50-077 WROCŁAW ul. Kazimierza Wielkiego 67 mgr inż. Warnicki Wojciech niezależny RZECZOZNAWCA w zakresie Wyceny Maszyn, Urządzeń i Pojazdów Specjalistycznych WYCENA RYNKOWA Zamawiający: GETIN LEASING Spółka Akcyjna SKA ul. Gwiaździsta 66 53-413 Wrocław Aktualna wartość rynkowa poziom cen IV kw. 2014 r. 1. Szafa chłodnicza LIEBHERR typ GKv-6410..................................2 600 zł Słownie: dwa tysiące sześćset zł Uwaga: Oszacowane wartości nie zawierają podatku VAT. Umowa nr 0426792/2014 Opracowali: mgr inż. Wojciech Warnicki mgr Zbigniew Kowalewski ul. Kazimierza Wielkiego 67, 50-077 Wrocław Wrocław – 20 października - 2014 r. 3.0. PRZEDMIOT WYCENY. 3.1. Szafa chłodnicza LIEBHERR typ GKv-6410 Brak dokumentacji, deklaracji zgodności 3.1.1. Charakterystyka techniczna - Producent - Typ - Numer serii - Rok produkcji - Zasilanie - Czynnik / ilość - Pojemność - Sprężarka Embraco - Masa - Wymiary zewnętrzne - długość - wysokość - szerokość - LIEBHERR - GKv-6410 - 82.456.884.7 - brak - 230 V - R600a/ 70 g - 663 l - EMT45CDP - 98 kg - 740 mm - 740 mm - 2 050 mm 3.1.2. Przeznaczenie i opis. Szafa chłodnicza LIEBHERR typ GKv-6410 służyła do przechowywania produktów spożywczych w niskiej temperaturze. Za producentem: materiał obudowy: stal. Kolor obudowy: biały. Materiał drzwi: stal. Materiał wnętrza: tworzywo sztuczne w kolorze białym. Rodzaj sterowania: sterowanie elektroniczne. Wskaźnik temperatury: zewnętrzny cyfrowy. Awaria - sygnał ostrzegania: optyczny i dźwiękowy. Regulowane półki: 6. Materiał półek: ruszty ocynkowane. Maksymalne obciążenie półek: 60 kg. Dostosowana do normy gastronomicznej GN 2/1. Ergonomiczny uchwyt drążkowy. Szafa chłodnicza LIEBHERR typ GKv-6410 złożona w magazynie. Sprawna elektrycznie – sprężarka chłodnicza uruchamia sie, oświetlenie sprawne. Brak możliwości sprawdzenia urządzenia w działaniu i potwierdzenia sprawności chłodzenia, niewielkie ślady eksploatacji, drobne uszkodzenia mechaniczne i zabrudzenia, wymaga przeglądu serwisowego.