Trasa linii 95
Transkrypt
Trasa linii 95
ho ck a Sam sa ul. P Camping J ul. e ul. Słups ica Psarskie Wieś ka ul. Kiekrz/ Dworzec KIEKRZ Przewoźnik: ie jnio rsk h kic wM ors ul. C Wil kó Kiekrz/ Kościół ali sz Ko z ka ńs R i o Strzeszynek r zio Je ro o zy es rz St ńs kie i e s k e r K i W ie rz ba k Str um ień Krajenecka n/ż Str zesz yńsk i Bo Strzeszyn gd an ka Strzeszyn nż Str ze sz yn ka ul. a sk liń a sz Ko POD Rusałka Krz y ża Literacka n/ż nk a ul. ciń olę G a sk Golęcińska Golęcin ul. ka or o R us ał Po lsk Wojska Polskiego ieg o ka ska zi W ojs ul. N iesta chow Je a Niestachowska ul. D ąbro w pit aln skie go Sz Żeromskiego o kieg ews arze ysz zam wsk iego rzyb ul. S ul. P www.ztm.poznan.pl ul. Ż erom sk OGRODY a Opracowanie: ZTM Poznań, 2012 ank iego Seg ul. Przeźmierka Adnmiralska n/ż Trasa linii 95 Organizator: Wilków Morskich n/ż Żeromskiego n/ż Bogd anka