Wersja PDF

Wersja PDF
Grała młodzież (3-4 maja)
News - Nieoficjalny serwis internetowy Pogoni Mogilno
W weekend zespo?y juniorskie Pogoni Mogilno w 4 meczach zdoby?y a? 24 bramki. Orlicy, m?odzicy i trampkarze wygrali swoje mecze. Pora?ki doznali jedynie juniorzy starsi.
Juniorzy starsi mimo, że prowadzili z Dębem Barcin do przerwy po golu Waldemara Wojciechowskiego 1:0, przegrali 1:3. Dąb wszystkie bramki zdobył w ostatnich 20 minutach meczu. W pierwszej połowie kontuzji doznali Paweł Kasprowicz (kostka) i będący w kadrze pierwszego zespołu Marcin Szymański (złamany nos).
Juniorzy starsi :Batkowski, Bartkowiak, Lewandowski, Kasprowicz (Bernaciak )(Czwójdak) ,Mikołaj Lisek, P.Wojciechowski, W.Wojciechowski, Szymański (Mateusz
Lisek) - (Ignaszak), Rólski, Wirbicki, Kiszka.
Zespół juniorów młodszych miał w niedzielę podejmować Lecha Poznań, jednak na
wniosek gości mecz został przełożony na najbliższą środę (stadion w Mogilnie, godz.
16:00).
Trampkarze rozgromili w Inowrocławiu Goplanię 11:0. Bramkami podzielili się Kornel
Fatla, Damian Kaczyński (po cztery), Mikołaj Szczególski, Igor Solarczyk oraz Maciej