Delabie Sp. z oo Ul. Chałubińskiego 8 00‐613 - e

Komentarze

Transkrypt

Delabie Sp. z oo Ul. Chałubińskiego 8 00‐613 - e
 Delabie Sp. z o.o. Ul. Chałubińskiego 8 00‐613 Warszawa www.delabie.com ( wkrótce www.delabie.pl) DZIAŁ HANDLOWY POLSKA POMOC TECHNICZNA & SERWIS POLSKA : Tel. (0‐22) 789 40 52 Fax (0‐22) 789 25 01 e‐mail : [email protected] Szef Sprzedaży Polska : Jacek NOWIŃSKI DELABIE jest wiodącym europejskim producentem Profesjonalnej Armatury Czasowej do Sanitariatów Publicznych. Specjalizujemy się również w Profesjonalnej Armaturze Kuchennej. DELABIE jest firmą francuską. Rozwiązania DELABIE zapewniają: oszczędność wody i energii, odporność na wandalizm, komfort i szybkość pracy. Nasze produkty posiadają 10 lat gwarancji na wszystkie wady fabryczne. Konstrukcja z surowców odpornych na osadzanie się kamienia. Profesjonalna Armatura Kuchenna DELABIE to kompleksowa gama obejmującą: ‐ zestawy do wstępnego mycia, ‐ baterie sztorcowe, ‐ wylewki teleskopowe, sztorcowe, górne i dolne, ‐ mieszacze wstępne, ‐ armatura elektroniczna, ‐ armatura serwisowa, ‐ armatura czasowa. DELABIE stosuje się w obiektach gastronomicznych: kuchnie, stołówki, restauracje, sanitariaty, itp. BATERIA do wstępnego mycia 1‐ OTWOROWA z pistoletem zawiera : ‐ Baterię 1‐otworową sztorcową z wężykami F3/8” i zaworami przeciw‐powrotnymi. ‐ Kompletny zestaw do wstępnego mycia, z kolumną 3/4” lity mosiądz/chrom, ścienną obręczą mocującą, prowadnicą sprężynową inox, wężem zbrojonym L. 0,95 m, pistoletem wielofunkcyjnym M1/2”. • z białym wężem i pistoletem wielofunkcyjnym BATERIA ŚCIENNA do wstępnego mycia z pistoletem, zawiera : ‐ Baterię ścienną F 3/4”, rozstaw 150 mm, z wmontowanymi zaworami przeciw‐
powrotnymi. ‐ Kompletny zestaw do wstępnego mycia, z kolumną 3/4” lity mosiądz/chrom, ścienną obręczą mocującą, prowadnicą sprężynową inox, wężem zbrojonym L. 0,95 m i pistoletem wielofunkcyjnym M1/2”. WYLEWKA „C” RUCHOMA sztorcowa ‐ Wylewka rura Ø 22 mosiądz/chrom. ‐ Wypływ 40 l./min. przy 3 bar, sitko wypływowe gwiazda mosiądz. ‐ Mocowanie przeciwnakrętką.
Bateria do kuchni profesjonalnej, na pokrętła lub uchwyty drążkowe, do intensywnego używania, z wylewką ruchomą lub stałą mosiądz/chrom w zależności od modelu, z sitkiem wypływowym gwiazda antyosadowym lub napowietrzaczem. • Wypływ do 100 l./min. przy 3 bar. • Wężyki inox plecione F3/8” EPDM. • Wzmocnione mocowanie 2 trzpieniami i przeciwnakrętkami (w zależności od modeli). • K orpus i wylewka mosiądz/chrom.
COKÓŁ z wyciąganą słuchawką do instalacji na blacie od 1 do 35 mm, zawiera : ‐ słuchawkę 2‐strumieniową (deszcz/strumień (nr 816)), ‐ wąż 15x100 suwakowy z przeciwwagą. ‐ wpust mocujący do wywiertu Ø 30. RUCHOMA KOLUMNA z wyciąganą słuchawką 3/4” H.245 L.200 do mocowania na blacie, zawiera :
‐ słuchawkę 2‐strumieniową (deszcz/strumień), ‐ wąż 15x100 suwakowy z przeciwwagą. 

Podobne dokumenty