Generuj PDF - Policja Lubuska

POLICJA LUBUSKA
Wygenerowano: Czwartek, 2 marca 2017, 03:03
NAJLEPSZY WŚRÓD POLICJANTÓW
Sierż. sztab. Tomasz Kołogryw, policjant z Komisariatu Policji w Szprotawie zajął I miejsce w X
Maratonie Kolarskim Dookoła Jeziora Miedwia o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w
Szczecinie.
15 sierpnia tego roku w Stargardzie Szczecińskim odbył się X Maraton Kolarski Dookoła Jeziora Miedwia. Był to wyścig MTB
na rowerach górskich, a zawodnicy mięli do pokonania 58 kilometrów. W zawodach startował sierż. sztab. Tomasz Kołogryw,
policjant służby prewencji z Komisariatu Policji w Szprotawie. Tomasz Kołogryw w kategorii „Policja” zajął I miejsce i zdobył
puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie. Maraton przejechał z czasem 01.46.53. W zawodach uczestniczyły
łącznie 1624 osoby. W tym roku sierż. sztab. Tomasz Kołogryw ma za sobą udział w 20 wyścigach kolarskich. W większości
były to wyścigi - maratony MTB czyli jazda na rowerach górskich. W tym roku Tomek Kołogryw wziął udział m.in. w Tour De
Pologne amatorów w Bukowinie. A przed nim m.in. 6 września wjazd na Śnieżkę, a potem 20. Mistrzostwa Polski MTB