Rozkład jazdy linii \"B\"
Transkrypt
Rozkład jazdy linii \"B\"
Od dnia 10 kwietnia zmienia się rozkład jazdy linii regularnej Skaryszew - Radom/roboczy/ 4:50 5:45 6:20 7:00 8:10 9:20 9:50 11:00 12:30 14:00 14:40 15:20 16:00 16:45 17:30 18:10 19:00 20:20 Radom – Skaryszew /roboczy/ 5:10 5:40 6:24 7:10 7:52 9:00 10: 10 11:50 13:20 14:00 14:40 15:20 16:05 16:50 17:25 18:15 19:40 21:00 PRZYSTANKI: Podane czasy z przystanków końcowych. Średni czas przejazdu od przystanku do przystanku 1 minuta Skaryszew - Radom/sobota/ 5:55 7:20 9:20 11:20 13:20 15:20 17:20 13:20 19:20 Radom – Skaryszew /sobota/ 5:15 6:35 8:10 10:10 12:10 14:12 16:10 18:10 20:00 Skaryszew - Radom/niedziela/ 8:10 10:10 12:10 14:10 16:10 18:10 20:00 Radom – Skaryszew /niedziela/ 9:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 B „Chełmińska” SKARYSZEW kierunek RADOM Skaryszew, Skaryszew/Praga, Praga, Wincentów, Makowiec, Makowiec/Droga do Makowa, Makowiec/szkoła, Makowiec/na żądanie ,Słowackiego/Paciaka, Słowackiego/Idalińska, Słowackiego/Kwiatowa, Traugutta/Dworzec PKP, Traugutta/Piłsudskiego, Żeromskiego/Traugutta, Dworzec Linii Podmiejskich RADOM kierunek SKARYSZEW Dworzec Linii Podmiejskich Limanowskiego /Wałowa Narutowicza /Kościuszki, Dw. PKS Beliny-Prażmowskiego, Słowackiego/Kwiatowa Słowackiego/Idalińska Słowackiego/Paciaka Makowiec/na żądanie Makowiec/szkoła Makowiec/Droga do Makowa Makowiec Wincentów Praga Skaryszew/Praga Skaryszew/Poradnia Skaryszew