UNIHOKEISTKI PKS MOS ZBĄSZYŃ LIDEREM TABELI SENIOREK

Zawodniczki PKS MOS Zbąszyń po rozegraniu sześciu pojedynków sezonu
2015/2016 zajmują pierwsze miejsce w tabeli seniorek. Wszystkie mecze zakończyły się
zwycięstwem naszego zespołu.
Równa gra od początku sezonu i zaangażowanie całej
drużyny procentują dobrymi występami.
Dwa ostatnie mecze zawodniczki ze Zbąszynia rozgrywały z rywalkami z Kębłowa.
Sobotni mecz, wyjątkowo odbył się w Siedlcu. Nie przeszkodziło to w odniesieniu wysokiego
zwycięstwa 7:2. Od samego początku nasze zawodniczki przystąpiły do zdecydowanego
ataku, kończąc pierwszą tercję dwubramkową przewagą. Dzięki temu w kolejnych tercjach
można było prowadzić grę pozwalającą na powiększenie przewagi bramkowej. Dzięki dobrej
grze całego zespołu padło jeszcze pięć bramek, rywalki w całym meczu tylko dwa razy
pokonały naszą obronę. Niedzielny mecz także przyniósł sukces naszym zawodniczkom.
Podobnie jak sobotnie spotkanie pierwsza tercja zadecydowała o przebiegu całego spotkania.
Już w pierwszych dwudziestu minutach zbąszyński zespół zdobył trzy bramki, tracąc tylko
jedną. Spokojna, rozważna gra pozwoliła kontrolować przebieg meczu. W następnych
tercjach nasze zawodniczki zdobyły jeszcze dwie bramki, a rywalkom nie udało się pokonać
naszej bramkarki. Mecz zakończył się zwycięstwem 5:1.
Zespół w obecnym sezonie prezentuje równy poziom, widać zgranie występujących
„szóstek” oraz większą pewność swoich umiejętności w rozegranych do tej pory spotkaniach.
Atmosfera w szatni jest dobrym prognostykiem na kolejne mecze. Mecze z silnymi rywalami