rozkład jazdy autobusów dowożących uczniów do publicznego
Transkrypt
rozkład jazdy autobusów dowożących uczniów do publicznego
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU GMINNEGO DOWOŻĄCEGO UCZNIÓW DO PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W CIEPIELOWIE ORAZ ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W CIEPIELOWIE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 (obowiązuje od dnia 01 września 2016 roku) LINIA RELACJA I. Wielgie (zlewnia) Pietruszka Michał Gardzienice Kolonia (Łaski) Gardzienice Kolonia (przystanek PKS) Stare Gardzienice (Długosz) Stare Gardzienice (Kosiór) Ciepielów (Gimnazjum) Ciepielów (ZS-P) II. Drezno (przystanek PKS) Anusin (przystanek końcowy) Anusin (środek wsi) Anusin (Rybak) Anusin (przystanek PKS) Dąbrowa (Skoczylas) Dąbrowa (Kapciak Wiesław) Dąbrowa (Chamela Stanisław) Kałków (Gębka Krzysztof) Ciepielów (Gimnazjum) Ciepielów (ZS-P) III. Rafałów Wólka Dąbrowska Chotyze Kałków (Pniaki) Kałków (Wajs) Kałków (Rogoziński) Ciepielów (Gimnazjum) Ciepielów (ZS-P) Wielgie(ZS-P) GODZINA ODJAZDU 6.45 6.48 6.50 6.52 6.54 6.57 7.00 7.07 7.09 7.11 7.13 7.15 7.18 7.20 7.22 7.25 7.28 7.30 7.36 7.38 7.40 7.42 7.44 7.46 7.49 7.52 8.00 Pierwszy odwóz przedszkolaków i klas I-IV po godz. 12.40 realizować w sposób następujący: najpierw należy przywieźć przedszkolaki z budynku ZS-P w Wielgiem do ZS-P w Ciepielowie, po czym zabrać dzieci z ZS-P w Ciepielowie oraz z Publicznego Gimnazjum i stosować następujące kierunki odwozów: 1kierunek Stare Gardzienice-Gardzienice Kolonia-Wielgie, powrót do Ciepielowa, potem kierunek Dąbrowa-Anusin-Drezno, następnie Kałków-Chotyze –Rafałałów Ostatni odwóz końcowy po godz. 14.15 będzie realizowany do Wielgiego. ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU GMINNEGO DOWOŻĄCEGO UCZNIÓW DO PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W CIEPIELOWIE ORAZ ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W CIEPIELOWIE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 (obowiązuje od dnia 1września 2016 roku) LINIA Pietruszka Józef RELACJA GODZINA ODJAZDU I. Bąkowa (Szczodry Marian) Marianki (przy krzyżu) Marianki (Janusz Antonik) Marianki 40 (Zbigniew Wajs) Marianki (Nowy Dwór) Wielgie (SRH) Wielgie Obórki II (figurka) Wielgie Obórki Wielgie (Juszczyk) Wielgie (Stępień) ZS-P w Ciepielowie Publiczne Gimnazjum w Ciepielowie 6.45 6.48 6.50 6.53 6.56 7.00 7. 05 7.08 7.12 7.15 7.20 7.23 II. Kawęczyn Ciepielów Kolonia (figurka) Ciepielów Kolonia (Sulima K.) Ciepielów Kolonia (Grzeszczyk J.) Stary Ciepielów (sklep – Łojek) Stary Ciepielów (Zając Mirosław) Stary Ciepielów (były wykup tytoniu) Stary Ciepielów (były SUW) Ciepielów (Gimnazjum) Ciepielów (ZS-P) Wielgie(ZS-P) 7.30 7.34 7.36 7.38 7.40 7.42 7.45 7.47 7.50 7.52 8.00 UWAGA: Wprowadza się dodatkowy przystanek tylko dla dzieci wysiadających w miejscowości Stary Ciepielów przy drodze do Rekówi ”Żabianka” (za posesją Bębenek Krzysztof). Dotyczy 2 odwozów dzieci: po godz. 12.40 i 14.15. Pierwszy odwóz przedszkolaków z Wielgiego i uczniów klas I-IV po godzinie 12.40 realizować w kolejności tras: 1) Ciepielów – Wielgie – Marianki, powrot do Ciepielowa 2) Ciepielów-Stary Ciepielów – Kawęczyn – Ciepielów Kolonia-Stary Ciepielów(Zając Mirosław), powrót Pierwsze przywożone są przedszkolaki z budynku ZS-P w Wielgiem, potem zabierane są dzieci z ZS-P w Ciepielowie i uczniowie z PG w Ciepielowie. Odwóz końcowy po godz. 14.15 realizować analogicznie, jak po godz. 12.40, oczywiście nie jadąc po przedszkolaków do Wielgiego, odwożąc gimnazjalistów do Bąkowej (o ile występują) – końcowy przystanek PKS przy posesji Mariana Szczodrego. ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO DOWOŻĄCEGO UCZNIÓW DO PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W CIEPIELOWIE ORAZ ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W CIEPIELOWIE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 (obowiązuje od dnia 01 września 2016 roku) LINIA Linia „A” RELACJA GODZINA ODJAZDU I. Świesielice (pętla) Świesielice (figurka) Świesielice –Sworzyny Świesielice (Ciepielowski Albert) Świesielice Kałkowy (Kustra Barbara) Rekówka Ciepielów ( ul. Podłącze) Ciepielów (Gimnazjum) Ciepielów (ZS-P) 6.52 6.55 6.58 7.02 7.04 7.06 7.08 7.10 7.13 II. Ranachów B (pętla) Ranachów B (Chołuj) Ranachów B (Sumigowski) Pcin (Ośrodek rehabilitacji) Pcin (Korczak) Ciepielów Kolonia (przystanek PKS) Ciepielów Kolonia (Szarpak) Ciepielów Kolonia (CPN) Ciepielów Kolonia (Dygas) Ciepielów (Gimnazjum) Ciepielów (ZS-P) 7.23 7.25 7.28 7.31 7.34 7.37 7.40 7.43 7.46 7.49 7.52 Pierwszy odwóz przedszkolaków oraz uczniow klas I-IV odbędzie się o godz . 12.40 w następującej kolejności: najpierw przedszkolaki i uczniowie z ZS-P w Ciepielowie, potem uczniowie z Publicznego Gimnazjum dalej w kierunku odwrotnym do przywozu uczniów, tj.: 1. trasa : Ciepielów-Rekówka-Świesielice, powrót do ZS-P w Ciepielowie Drugi kierunek: Ciepielów-Ciepielów Kolonia – Ranachów B, powrót Po godz.14.15 odwóz końcowy uczniów realizować tak, jak o godz. 12.40. ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO DOWOŻĄCEGO UCZNIÓW DO PUBLICZNEJ SZKOLY PODSTAWOWEJ W BĄKOWEJ ORAZ PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W CIEPIELOWIE (obowiązuje od 01 września 2016 roku) LINIA Linia „B" RELACJA Antoniów(Chmielewski) Antoniów(remiza OSP) Czerwona(centrum) Czerwona(Olszyny) Bielany Czerwona(Jeruzal) Podgórze Kunegundów(Markowski) Kunegundów(przystanek PKS) Bąkowa(szkoła) Bąkowa(Kucharski) Bąkowa(Pod lasem) Bąkowa (Gębka) Łaziska Zamoście Łaziska Stara Wieś Łaziska Pułanki Łaziska Zarośla Publiczne Gimnazjum w Ciepielowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ciepielowie GODZINA ODJAZDU 6.50 6.52 6.54 6.57 7.02 7.06 7.10 7.13 7.15 7.18 7.21 7.26 7.29 7.33 7.36 7.39 7.42 7.50 7.53 1. Od Antoniowa do Podgórza włącznie zabierane są również dzieci uczęszczające do publicznej szkoły Podstawowej w Bąkowej. 2. Odwóz uczniów po godz. 12.40 realizowany będzie przez linię „C” 3. Odwóz końcowy uczniów po godz. 14.25 realizować w kolejności odwrotnej do przywozu uczniów.