Linie KZK GOP
Transkrypt
Linie KZK GOP
Rondo Katowice Mickiewicza Katowice Dworzec PKP Linia S1 Panewniki Skrzyżowanie Panewniki Bałtycka Panewniki Owsiana Panewniki Bema Szkolna Mariacka Plac Miarki Jagiellońska Francuska Sąd 23.07.2016 r. Kokociniec Wybickiego Kokociniec Ogrodowa Panewniki Wymysłów Rynek Panewniki Szkoła Ligota Wileńska Meteorologów Kokociniec Kijowska Brynów Gawronów I Kokociniec Płochy n/ż Panewniki Wietnamska n/ż Ligota Panewnicka Ligota Kolejowa Ligota Dworzec PKP Komenda Policji Francuska WORD Brynów Gawronów II Ligota Medyków Francuska Ligota Rzeszótki Brynów Pętla Katowice Górnośląska os. Paderewskiego Osiedle Paderewskiego Pomnik Katowice Francuska WORD Muchowiec Droga do Lotniska Mysłowice Cmentarz Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy Mysłowice Tesco Kolonia Zuzanna n/ż Ćmok Tysiąclecia Giszowiec Kościół Giszowiec Radosna Linia Brzęczkowice Słupna Giszowiec Szyb Roździeński Giszowiec Przyjazna S3 Ćmok Rondo Mysłowice Dworzec PKP Giszowiec Przyjemna 23.07.2016 r. Brzęczkowice Kościół Brzęczkowice Szkoła Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż Brzezinka Centrum Brzezinka Dworcowa Kosztowy Dzióbka Kosztowy Rynek Kosztowy Kosztowska n/ż Kosztowy Pętla Rondo Katowice Mickiewicza Linia S2 23.07.2016 r. Katowice Al. Korfantego Katowice Szkolna Katowice Dworzec PKP stanowisko 5 Katowice Mariacka Jagiellońska Katowice Francuska Plac Miarki Katowice Komenda Policji Katowice Francuska WORD Muchowiec Droga do Lotniska Osiedle Paderewskiego Powstańców Osiedle Paderewskiego Graniczna Osiedle Paderewskiego Pomnik Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy zyk ńc Bo OSiR M ka czy e wic sło My ń Bo ice to By łow s My ka ms o eT a Bończyk Kościół Mysłowice Komenda Policji Janów Łokietka row wa ŚDM-7 Mysłowice Dworzec PKP 25-31.07.2016 r Mysłowice Cmentarz Bończyk Gałczyńskiego wic sło My Linia Bończyk MOSiR Mysłowice Szpital Janów Janowska Brzęczkowice Słupna Ćmok Rondo Mysłowice Tesco Brzęczkowice Słupna Brzęczkowice Kościół Brzęczkowice Kościół Brzęczkowice Szkoła Brzęczkowice Szkoła Morgi Szkoła Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż Brzezinka Dworcowa Larysz Larysz Storczyków n/ż Wesoła Dzierżonia Wesoła Rynek Wesoła Piastów Śl. Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż Brzezinka Topolowa Morgi Kościół Wesoła Mostek Kosztowy Rynek Brzezinka Leśna Morgi Sienkiewicza Brzezinka Centrum Kosztowy Dzióbka Mysłowice Dworzec PKP Brzezinka Reja zyk ńc Bo OSiR M Mysłowice Szpital a zyk ńc My wic sło o eB ka ms e wic ło ys M to By row ice w sło My a a ow T Ga Mysłowice Dworzec PKP Linia ŚDM-8 25-31.07.2016 r Mysłowice Komenda Policji Brzęczkowice Słupna Brzęczkowice Kościół Brzęczkowice Szkoła Brzęczkowice Ogródki Działkowe n/ż Brzezinka Centrum Brzezinka Dworcowa We R Kosztowy Dzióbka Kosztowy Rynek Kosztowy Kosztowska n/ż Kosztowy Pętla